Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła

  W Centrum Szkoleniowym Junkers-Bosch w Warszawie powstała pierwsza w Polsce profesjonalna sala do szkoleń z zakresu instalacji i serwisu pomp ciepła.

  Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła

  Uczestnicy szkoleń będą mogli zapoznać się z kompletnymi rozwiązaniami różnych typów pomp: gruntowej z chłodzeniem pasywnym, powietrznej z dodatkowym źródłem ciepła i powietrznej z wbudowanym zasobnikiem. W sali szczegółowo zaprezentowano zagadnienia: hydrauliczne, równoważenia hydraulicznego, układów automatyki i badania przepływów. Cały układ został tak zaprojektowany i wykonany aby można było zaprezentować współpracę różnych źródeł ciepła, np. kaskadę kotłów wiszących dużej mocy we wzorcowym rozwiązaniu hydraulicznym oraz nowoczesny przemysłowy kocioł kondensacyjny.

  Z oferty Centrum Szkoleniowego Junkers-Bosch w Warszawie korzystają instalatorzy, serwisanci, handlowcy i projektanci, a także uczniowie szkół średnich i wyższych, które kształcą przyszłych fachowców w branży grzewczej. Odbywają się tutaj nie tylko szkolenia teoretyczne, ale też praktyczne warsztaty poświęcone technologiom i urządzeniom Junkers- Bosch, podnoszące kwalifikacje zawodowe uczestników szkoleń. Szkolenia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia zaprojektowane zostały w atrakcyjny sposób z wykorzystaniem filmów, animacji oraz symulatorów paneli i automatyki.

  Źródło: Junkers-Bosch

  Poprzedni artykułJak powstaje beton komórkowy?
  Następny artykułPompy do wody brudnej i ścieków – czym się kierować przy ich doborze

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj