Junkers na Ścieżce Energooszczędności

  Junkers przyłączył się do projektu „Ścieżka Energooszczędności”, w którym swoje rozwiązania prezentują dostawcy rozwiązań niezbędnych do budowy domu energooszczędnego. Ekspozycja prezentowana jest podczas największych targów budowlanych w Polsce.

  junkers na sciezce - Junkers na Ścieżce EnergooszczędnościW ramach stoiska „Ścieżka Energooszczędności” prezentowane są różne rozwiązania niezbędne do budowy domu energooszczędnego. Junkers eksponuje kotły kondensacyjne, a w szczególności wiszący kocioł Cerapur Acu z wbudowanym zasobnikiem warstwowym, płaskie kolektory słoneczne oraz gruntowe pompy ciepła.
  Fot.: Junkers

  Junkers przyłączył się w bieżącym roku do projektu „Ścieżka Energooszczędności”, zainicjowanego przez firmę „Nowe Technologie”. Ideą projektu jest kompleksowa prezentacja w ramach jednego stoiska targowego rozwiązań niezbędnych do budowy domu energooszczędnego. „Ścieżka Energooszczędności” skupia producentów posiadających jedne z najbardziej innowacyjnych produktów z następujących obszarów: dom inteligentny, okna energooszczędne, wentylacja, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe i ścienne, kominki, ocieplenia, kolektory słoneczne i pompy ciepła.

  Junkers uczestnicząc w projekcie prezentuje na stoisku swoje kotły kondensacyjne, a w szczególności wiszący kocioł Cerapur Acu z wbudowanym zasobnikiem warstwowym, płaskie kolektory słoneczne oraz gruntowe pompy ciepła. Przedstawiciele marki Junkers udzielają fachowych porad i wręczają materiały informacyjne. Osoby odwiedzające stoisko mogą porozmawiać z instalatorem urządzeń grzewczych, który doradzi zainteresowanym osobom konkretne rozwiązania grzewcze odpowiadające wymaganiom użytkowników i możliwościom technicznym danego budynku.

  reklama

  junkers na sciezce 1 - Junkers na Ścieżce EnergooszczędnościW ramach stoiska „Ścieżka Energooszczędności” prezentowane są różne rozwiązania niezbędne do budowy domu energooszczędnego. Junkers eksponuje kotły kondensacyjne, a w szczególności wiszący kocioł Cerapur Acu z wbudowanym zasobnikiem warstwowym, płaskie kolektory słoneczne oraz gruntowe pompy ciepła.
  Fot.: Junkers

  Ekspozycja „Ścieżki Energooszczędności” jest prezentowana podczas największych targów budowlanych w Polsce i cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających ją osób. W ramach projektu Junkers zaprezentował swoje innowacyjne i energooszczędne urządzenia grzewcze podczas poznańskich targów „Budma”, czy też targów „Tarbud” we Wrocławiu.

  „Ścieżka Energooszczędności” zagościła w czerwcu na kieleckich targach „Sacro Expo” – największej w Europie imprezie targowej adresowanej do przedstawicieli instytucji zakonnych i kościelnych. Junkers wzmocnił swoją obecność na tej imprezie targowej dzięki uczestnictwu w konferencji na temat „Instalacji energooszczędnych w budownictwie sakralnym”, zorganizowanej przez wydawnictwo GLOBEnergia. Junkers zaprezentował tam energooszczędne rozwiązania, mogące mieć zastosowanie w inwestycjach sakralnych.

  Źródło: Bosch

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułNowy pakiet pogodowy firmy Viessmann
  Następny artykułPanasonic i nowe urządzenia klimatyzacyjne

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here