Nowe klimatyzatory Lomo

W sezonie 2016 prezentujemy nową serię klimatyzatorów Lomo. Będzie ona dostępna w dwóch seriach Lomo Eco i Lomo Luxury.

Gree Lomo – doskonałe połączenie jakości z nowoczesnym designem

Inżynierowie marki GREE od lat starają się łączyć najlepsze i najbardziej niezawodne technologie z unikalnym stylem. Efektem ich pracy jest nowe urządzenie Gree Lomo, które stanowi doskonałe połączenie jakości z nowoczesnym designem.

Klimatyzator Nebula- nowość w ofercie Haier

Haier stale poszukuje rozwiązań, zaawansowanych innowacji technologicznych, aby spełniać oczekiwania odbiorcy. W tym roku linia produktów powiększyła się o klimatyzator Nebula charakteryzujący się inteligentnymi technologiami (od możliwości sterowania WI-FI po rozwiązania zapewniające ochronę środowiska i zdrowia).

Nowy klimatyzator Gree U-Crown w segmencie Premium

Klimatyzator U-Crown marki Gree to najnowsze urządzenie w segmencie Premium firmy Free Polska. Klimatyzator ten dzięki zastosowaniu w nim najnowocześniejszej technologii oraz eleganckiej stylistyki jest bez wątpienia jednym z najciekawszych i najbardziej konkurencyjnych urządzeń ściennych na rynku polskim.

Na jesienne wieczory – klimatyzator Aqua

Pożegnaliśmy już upalne dni i niestety przyszła pora na chłodne, jesienne wieczory. Przy tej okazji, możemy wykorzystać zaawansowane funkcje klimatyzatorów Aqua firmy Haier, które przystosowane są nie tylko do chłodzenia w okresie letnim, ale również grzania w okresach przejściowych. Urządzenie doskonale sprawdza się w temperaturach od 15°C do -10°C (od 2,6 kW do 3,6 kW) oraz kiedy zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia. Dodatkowymi zaletami jest szybkość ogrzewania wnętrza oraz niskie koszty względem uruchomienia całej instalacji grzewczej.

Nowe klimatyzatory LM Fuji Electric w ofercie Iglotech

W sklepach pojawiły się nowe klimatyzatory serii LM Fuji Electric. Seria charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i zapewnia skuteczniejszy nawiew. Seria LM posiada tryb wydajnej pracy. Szeroki wybór modeli oraz parametry pracy urządzenia sprawiają, że klimatyzator znajduje zastosowanie w różnych typach pomieszczeń.

Panasonic z nowymi, bardziej wydajnymi systemami PACi Elite

Panasonic wprowadził nową serię urządzeń klimatyzacyjnych z linii PACi Elite zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu w mniejszych obiektach komercyjnych, takich jak restauracje, sklepy czy punkty usługowe. Charakteryzują się one bardzo wysokim wskaźnikiem sezonowej wydajności SCOP sięgającym 5,3 i zapewniają efektywną pracę w temperaturach od -20 do 46°C.

HAIER – nowość wśród klimatyzatorów

Na rynku polskim pojawiła się nowa marka klimatyzatorów HAIER, która poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii stała się jednym z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu HVAC. HAIER to międzynarodowa marka produktów z zakresu klimatyzacji, a jej wyłącznym i generalnym dystrybutorem w Polsce jest firma REFSYSTEM.

Profesjonalne klimatyzatory Electrolux w Polsce

Firma Electrolux znana jest od lat z produkcji wysokiej jakości urządzeń profesjonalnych i domowych, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i utrzymywanie porządku.

Urządzenia klimatyzacyjne z technologią Heatcharge od Panasonic

Panasonic zaprezentował nowe urządzenia klimatyzacyjne wyposażone w technologię Heatcharge, która wykorzystuje ciepło odpadowe do ogrzewania budynków.

Zobacz także