Wyróżnij swoje wnętrze – Nowość. Klimatyzator KETA od Fuji Electric!

Nowa seria klimatyzatorów Fuji Electric pod nazwą KETA, to połączenie unikalnego design’u z innowacyjną funkcjonalnością.

Klimatyzatory ścienne TCL – nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab

Firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji, wprowadza do swojego portfolio nową markę klimatyzatorów TCL. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na...

Nowe klimatyzatory ścienne Haier

W ofercie Haier pojawiły się nowe klimatyzatory ścienne. Wśród nich urządzenia przyjazne dla środowiska, pracujące na czynniku R32. Flexis i Flare to innowacyjne rozwiązania,...

„Najciekawszy Produkt 2017” dla urządzeń serii MSZ-LN od Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric przedstawiła zwiedzającym tegoroczne targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja urządzenia wszystkich kategorii produktowych oferowanych w Polsce. Poza kilkudziesięcioma obecnymi na stałe w ofercie urządzeniami zaprezentowanych zostało kilka nowości, w tym najnowsze jednostki wewnętrzne Serii M – MSZ-LN. Właśnie te produkty otrzymały tytuł „Najciekawszy Produkt 2017”.

System GMV także w twoim domu – klimatyzacja, ogrzewanie i CWU...

Nowością w ofercie GREE w Polsce w 2017 roku są systemy zmiennego przepływu czynnika VRF zapewniające nie tylko klimatyzację, ale także ogrzewanie pomieszczeń oraz ciepłą wodę użytkową.

Nowe klimatyzatory Lomo

W sezonie 2016 prezentujemy nową serię klimatyzatorów Lomo. Będzie ona dostępna w dwóch seriach Lomo Eco i Lomo Luxury.

Gree Lomo – doskonałe połączenie jakości z nowoczesnym designem

Inżynierowie marki GREE od lat starają się łączyć najlepsze i najbardziej niezawodne technologie z unikalnym stylem. Efektem ich pracy jest nowe urządzenie Gree Lomo, które stanowi doskonałe połączenie jakości z nowoczesnym designem.

Klimatyzator Nebula- nowość w ofercie Haier

Haier stale poszukuje rozwiązań, zaawansowanych innowacji technologicznych, aby spełniać oczekiwania odbiorcy. W tym roku linia produktów powiększyła się o klimatyzator Nebula charakteryzujący się inteligentnymi technologiami (od możliwości sterowania WI-FI po rozwiązania zapewniające ochronę środowiska i zdrowia).

Nowy klimatyzator Gree U-Crown w segmencie Premium

Klimatyzator U-Crown marki Gree to najnowsze urządzenie w segmencie Premium firmy Free Polska. Klimatyzator ten dzięki zastosowaniu w nim najnowocześniejszej technologii oraz eleganckiej stylistyki jest bez wątpienia jednym z najciekawszych i najbardziej konkurencyjnych urządzeń ściennych na rynku polskim.

Na jesienne wieczory – klimatyzator Aqua

Pożegnaliśmy już upalne dni i niestety przyszła pora na chłodne, jesienne wieczory. Przy tej okazji, możemy wykorzystać zaawansowane funkcje klimatyzatorów Aqua firmy Haier, które przystosowane są nie tylko do chłodzenia w okresie letnim, ale również grzania w okresach przejściowych. Urządzenie doskonale sprawdza się w temperaturach od 15°C do -10°C (od 2,6 kW do 3,6 kW) oraz kiedy zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia. Dodatkowymi zaletami jest szybkość ogrzewania wnętrza oraz niskie koszty względem uruchomienia całej instalacji grzewczej.

Zobacz także