KESSEL zaprasza do nowoczesnego Forum Profesjonalisty

  Rok 2019 rozpoczął się dla firmy KESSEL rebrandingiem. Kolejna faza jego realizacji obejmowała zmiany w Forum Profesjonalisty, mieszczącym się w siedzibie spółki. Pozwala ono nie tylko biernie oglądać, ale także interaktywnie poznać poszczególne rozwiązania.

  2019 08 27 KESSEL zaprasza do nowoczesnego Forum Profesjonalisty 1024x683 - KESSEL zaprasza do nowoczesnego Forum Profesjonalisty

  Forum otwarte jest dla zainteresowanych zarówno podczas cyklicznych szkoleń firmy KESSEL, jak i na co dzień. Rok 2019 rozpoczął się dla firmy KESSEL rebrandingiem. Kolejna faza jego realizacji obejmowała zmiany w Forum Profesjonalisty, mieszczącym się w siedzibie spółki. Pozwala ono nie tylko biernie oglądać, ale także interaktywnie poznać poszczególne rozwiązania. Forum otwarte jest dla zainteresowanych zarówno podczas cyklicznych szkoleń firmy KESSEL, jak i na co dzień.

  W trakcie odświeżenia oraz modernizacji Forum Profesjonalisty pod kątem rebrandingu powstały zupełnie nowe wzorcownie – wystawy z odpływami łazienkowymi, wpustami obiektowymi, urządzeniami przeciwzalewowymi oraz przepompowniami. Wystawa produktów niezabudowanych pozwala poznać na żywo, rozmontować i ponownie zamontować poszczególne produkty. Natomiast strefa interaktywna Forum umożliwia poznanie funkcji i zasad działania danego urządzenia.

  KESSEL niezmiennie pozostaje otwarty na każdego klienta. Za istotną uważa zarówno edukację klientów indywidualnych, czyli potencjalnych inwestorów, jak i szkolenia profesjonalistów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here