Kierunek – świat! Targi BUDMA 2023

Targi BUDMA należą do czołówki branżowych wydarzeń na arenie międzynarodowej i przyciągają przedsiębiorców z całego świata. Kluczową rolę w zdobywaniu klientów odgrywają Program Hosted Buyers oraz Międzynarodowa Strefa Spotkań. W ich ramach uczestnicy będą mogli znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych z zagranicy, a dostęp do kompleksowej wiedzy, jak globalnie kierować rozwojem firmy, ułatwi osiągnięcie tego celu.

Kierunek – świat! Targi BUDMA 2023

Aktualny stan gospodarki wymaga od przedstawicieli sektora budowlanego dobrego przygotowania i szybkiej adaptacji do pojawiających się wyzwań. Krajobraz branży szybko ewoluuje, a firmy produkcyjne, wykonawcy i uczestnicy w całym łańcuchu dostaw jak nigdy dotąd potrzebują mentorów, którzy potrafią inspirować i ułatwiać dostosowanie się do bieżącej sytuacji na rynku. Targi BUDMA są z pewnością akceleratorem, wspierającym przedsiębiorców w  prowadzeniu interesów, dającym gwarancję dostępu do nowoczesnych rozwiązań, ułatwiającym budowanie długoterminowych relacji biznesowych na arenie międzynarodowej oraz networking. Obecnie przedsiębiorcy intensywnie poszukują rozwiązań, które pomogą im łagodniej przejść przez kryzys. Doskonałą okazją do nawiązania nowych globalnych kontaktów są targi BUDMA, a do rozmów o optymalizacji – konferencje i branżowe debaty oraz oferta maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji stolarki budowlanej i fasad, w ramach odbywających się w tym samym terminie targów WinDoor-tech.

Jako organizatorzy targów inicjujemy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań na miarę globalną, które dodatkowo napędzają rozwój przedsiębiorstw. Po raz pierwszy podczas targów BUDMA 2023 zorganizowana zostanie Międzynarodowa Strefa Spotkań – specjalna przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym grupy kilkuset kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla samych wystawców targów BUDMA i WinDoor-tech, w ramach której nie tylko pomożemy im znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych, ale zapewnimy dostęp do kompleksowej i istotnej wiedzy, jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej – podkreśla Marta Szydłowska, dyrektor Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

REKLAMA

Wartością tych spotkań będzie merytoryka i pomoc doradców z zakresu: prowadzenia transakcji międzynarodowych, szukania nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa i transportu, a wreszcie samej logistyki w tej nowej, zmienionej rzeczywistości łańcucha dostaw. W budowaniu sieci relacji pomoże dedykowana aplikacja mobilna, podpowiadająca możliwe kontakty, tworząca kalendarz i mapę spotkań.

Buduj globalny biznes

Siódmy rok z rzędu kontynuowany jest, bardzo dobrze odbierany przez Wystawców, program Hosted Buyers, dzięki któremu w Poznaniu pojawiają się przedstawiciele zagranicznych sieci handlowych, grup zakupowych, hurtowni czy dystrybutorów materiałów budowlanych z najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Do tej pory w ramach tego programu na Targach BUDMA pojawiło się ponad 3000 zagranicznych kupców!

Jeszcze w październiku swoje wizyty handlowe na BUDMIE 2023 potwierdzili przedstawiciele firm wykonawczych i sieci dystrybucji m.in. z Czech, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Irlandii, Litwy, Luksemburga, Mongolii, Norwegii, Rumunii, Szwecji, Turcji, Uzbekistanu i Włoch. Praktycznie każdego dnia notujemy zapytania ze strony potencjalnych kontrahentów z zagranicy, a są wśród nich zarówno producenci jak i importerzy czy dystrybutorzy materiałów budowlanych. Można zatem powiedzieć, że aktualnie „otwieramy” listę krajów, reprezentowanych na poznańskich targach budownictwa – zdradza dyrektor BUDMY.

Mówi się, że targi są zwierciadłem, w którym odbija się stan gospodarki. Obecnie w targowym lustrze widać niepokój o przyszłość. Kontakty wypracowane podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA dają możliwość rozwoju firmy na arenie międzynarodowej, a poruszane w ramach wydarzeń tematy są wsparciem dla branży. Zdobyta podczas BUDMY wiedza ułatwia reagowanie na zmiany, a przybliżane uczestnikom mechanizmy pozwalają polskim przedstawicielom sektora budowlanego nie tylko przetrwać niepewny czas, ale wręcz wyjść z niego obronną ręką.

Warto już dzisiaj zaplanować swój udział. Serdecznie zapraszamy!

Targi BUDMA: 31.01 – 03.02.2023, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.

https://www.budma.pl/pl/

W tym samym czasie odbędą się Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *