Kolektory słoneczne Hoven teraz z certyfikatem ISO 9001

  Firma Hoven może poszczycić się teraz certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne instalacje solarne powinny być projektowane zgodnie z najwyższymi standardami, których potwierdzeniem jest między innymi certyfikat ISO. Firma Hoven może od niedawna poszczycić się certyfikatem EN ISO 9001:2008 w obszarze kolektorów słonecznych.

  kolektory sloneczne hoven teraz z certyfikatem iso 9011 - Kolektory słoneczne Hoven teraz z certyfikatem ISO 9001Instalacje solarne Hoven zgodne są z najwyższymi normami europejskimi
  Fot. Hoven

  Samodzielna ocena i decyzja zakupowa dotycząca produktów zaawansowanych technologicznie, takich jak instalacje urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii, bywa skomplikowana. Aspekty właściwe tej branży są dość specyficzne i trudne w analizie dla standardowego klienta. Firmy i instytucje mają możliwość określenia swoich wymagań w dokumentach przetargowych i zamówieniach. Odbiorca indywidualny zmuszony jest najczęściej kierować się intuicją. Certyfikaty takie jak ISO mogą być istotną wskazówką i potwierdzeniem jakości oferowanych produktów i usług. W przypadku zestawów solarnych kluczowe jest, aby montaż był wykonany profesjonalnie, użyte produkty jak najlepszej jakości, a inwestycja służyła przez lata.

  Firma Hoven zajmuje się audytem, dostarczaniem i instalacją zestawów solarnych, a także kompleksowym wsparciem związanym z pozyskaniem dofinansowania na kolektory słoneczne. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku, uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie „projektowanie i wykonawstwo instalacji solarnych oraz robót konstrukcyjno-budowlanych związanych z instalacjami solarnymi”. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorstwo zostało poddane audytowi pod kątem nadzoru nad dokumentacją, zaangażowania kierownictwa w zarządzanie jakością, zarządzania zasobami i dokonywanie systematycznych pomiarów jakości.

  kolektory sloneczne hoven teraz z certyfikatem iso 9011 1 - Kolektory słoneczne Hoven teraz z certyfikatem ISO 9001Certyfikat ISO 9001:2008dla firmy Hoven
  Fot. Hoven

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here