Kolektory słoneczne Hoven teraz z certyfikatem ISO 9001

Firma Hoven może poszczycić się teraz certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne instalacje solarne powinny być projektowane zgodnie z najwyższymi standardami, których potwierdzeniem jest między innymi certyfikat ISO. Firma Hoven może od niedawna poszczycić się certyfikatem EN ISO 9001:2008 w obszarze kolektorów słonecznych.

Instalacje solarne Hoven zgodne są z najwyższymi normami europejskimi Fot. Hoven Instalacje solarne Hoven zgodne są z najwyższymi normami europejskimi
Fot. Hoven

Samodzielna ocena i decyzja zakupowa dotycząca produktów zaawansowanych technologicznie, takich jak instalacje urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii, bywa skomplikowana. Aspekty właściwe tej branży są dość specyficzne i trudne w analizie dla standardowego klienta. Firmy i instytucje mają możliwość określenia swoich wymagań w dokumentach przetargowych i zamówieniach. Odbiorca indywidualny zmuszony jest najczęściej kierować się intuicją. Certyfikaty takie jak ISO mogą być istotną wskazówką i potwierdzeniem jakości oferowanych produktów i usług. W przypadku zestawów solarnych kluczowe jest, aby montaż był wykonany profesjonalnie, użyte produkty jak najlepszej jakości, a inwestycja służyła przez lata.

Firma Hoven zajmuje się audytem, dostarczaniem i instalacją zestawów solarnych, a także kompleksowym wsparciem związanym z pozyskaniem dofinansowania na kolektory słoneczne. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku, uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie „projektowanie i wykonawstwo instalacji solarnych oraz robót konstrukcyjno-budowlanych związanych z instalacjami solarnymi”. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorstwo zostało poddane audytowi pod kątem nadzoru nad dokumentacją, zaangażowania kierownictwa w zarządzanie jakością, zarządzania zasobami i dokonywanie systematycznych pomiarów jakości.

REKLAMA


Certyfikat ISO 9001:2008dla firmy Hoven Fot. Hoven Certyfikat ISO 9001:2008dla firmy Hoven
Fot. Hoven

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *