Systemy Kominowe MK teraz z 20-letnią gwarancją

  MK Systemy Kominowe, producent systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych, obchodzi w tym roku 20 jubileusz istnienia. Z tej okazji, firma postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń grzewczych opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku. Te otrzymają gwarancję 5-letnią.

  systemy kominowe mk teraz z 20 letnia gwarancja - Systemy Kominowe MK teraz z 20-letnią gwarancją

  Produkty MK obecne są bowiem na rynku od 1993 roku i do dzisiaj funkcjonują bezawaryjnie. W tym czasie firma osiągnęła miano lidera wśród polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonywane są z najwyższej jakości blachy, a każdy produkt sygnowany logo firmy przechodzi szereg badań laboratoryjnych i kontroli pod kątem spełniania surowych wymogów unijnych.

  W maju 2012 r. firma połączyła się z grupą Isotip-Joncoux z Francji. Współpraca z zagraniczną spółką wpłynęła na zwiększenie konkurencyjności na rynku europejskim. Tym samym, MK zyskało dostęp do nowoczesnych technologii oraz doświadczeń innych firm zrzeszonych w grupie.

  reklama

  systemy kominowe mk teraz z 20 letnia gwarancja 1 - Systemy Kominowe MK teraz z 20-letnią gwarancjąsystemy kominowe mk teraz z 20 letnia gwarancja 2 - Systemy Kominowe MK teraz z 20-letnią gwarancją

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here