Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRV

Haier jest jedną z największych na świecie firm z branży HVAC&R oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

FOT. 1. Klimatyzatory marki Haier zapewniają komfortowy klimat w domach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.FOT. 1. Klimatyzatory marki Haier zapewniają komfortowy klimat w domach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Klimatyzatory posiadają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii. Klimatyzatory marki Haier zapewniają komfortowy klimat w domach mieszkalnych, hotelach oraz pomieszczeniach biurowych, gabinetach i salach konferencyjnych.

Zaprojektowane z myślą o biurach są klimatyzatory ścienne, przysufitowo-przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe. W pracy spędzamy nawet 1/3 dorosłego życia. Odpowiedni klimat w biurze wpływa na samopoczucie i wydajność w pracy, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego urządzenia.

Klimatyzatory ścienne serii AQUA –

09-12 (2,6-3,5 kW). Szczególną funkcją tych urządzeń jest generator nanocząsteczek wody, które są absorbowane przez skórę, zapewniając jej nawilżenie. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design oraz wysoka klasa efektywności energetycznej (A+/A). Ich elegancki wygląd harmonizuje z nowoczesnym biurem.

FOT. 2. Klimatyzator ścienny serii AQUA.FOT. 2. Klimatyzator ścienny serii AQUA.

Klimatyzatory ścienne serii ZIRCON

– 09,12,18 (2,6- 5,2 kW). Urządzenia Zircon charakteryzują się kompaktową konstrukcją ułatwiającą montaż i konserwację oraz zwiększonym zasięgiem strumienia powietrza do 12 m. Występujący w klimatyzatorach filtr jonów ujemnych wypełni każde pomieszczenie świeżym powietrzem.

Klimatyzatory ścienne HOME –

09,12,18 i 24 (2,6-6,4 kW). Urządzenia Home w swojej prostocie konstrukcji i klasycznej obudowie pozwalają na zastosowanie panelu frontowego bez osłony. Zapewnia to łatwe utrzymanie w czystości całego klimatyzatora. Wyposażone zostały w podwójny wylot powietrza, dzięki czemu można samemu wybrać kierunek jego wypływu. W trybie chłodzenia przepływ powietrza skierowany jest do góry dla szybkiego schłodzenia pomieszczenia, natomiast w trybie grzania powietrze skierowane jest do dołu, co zapewnia szybkie nagrzanie.

Klimatyzatory przysufitowoprzypodłogowe CONVERTIBLE

12,18,24,36,48,60 (3,5-15,5 kW) dla 48 i 60 dostępne są również wersje 3-fazowe. Ultracienka jednostka o grubości 199 mm zapewnia oszczędność zajmowanej powierzchni, oraz możliwość dopasowania do wyposażenia mieszkania. Duży kąt nawiewu powietrza (kąt żaluzji 100° i kąt łopatek 70°) zapewnia jego dopływ do każdego zakątku pomieszczenia.

FOT. 3. Klimatyzator ścienny serii HOME.FOT. 3. Klimatyzator ścienny serii HOME.

Klimatyzatory kasetonowe CASSETTE

12,18,24,28,36,48,60 (3,5- 15,3 kW) dla 48 i 60 dostępne wersje 3-fazowe. Uniwersalny, niewielki panel doskonale wkomponowuje się w sufit zapewniając przy tym odpowiedni komfort pracy. Dzięki króćcowi wlotu świeżego powietrza można doprowadzić je z zewnątrz, poprawiając tym samym jego jakość.

Klimatyzatory kanałowe DUCT

– model ten posiada bardzo wąski profil o wysokości 185 mm w wersji SLIM co pozwala na nieznaczne obniżenie sufitu. Różnorodne sposoby montażu (jednostka wewnętrzna może być zamontowana zarówno z kanałem powietrza powrotnego jak i bez niego) oraz szeroka paleta modeli (o sprężu niskim, średnim i wysokim) sprawiają, że modele kanałowe mają wiele zastosowań.

Haier oferuje systemy MULTI SPLIT z technologią inverterową do klimatyzowania 2, 3, 4 lub nawet 5 indywidualnych pomieszczeń. System Multi Split został zaprojektowany specjalnie do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, sal obsługi klienta.

FOT. 4. Klimatyzator ścienny serii CASETT E.FOT. 4. Klimatyzator ścienny serii CASETT E.

System Multi Split Haier

przeznaczony jest do chłodzenia, grzania, osuszania i wentylacji. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Jednostki klimatyzacyjne charakteryzuje wysoka sprawność i niezawodność.

Jednostki zewnętrzne (4,1~10,0 kW) posiadają nowe rozwiązania okablowania: automatyczne adresowanie i proste okablowanie.

W jednostkach wykorzystana została technologia DC lnverter. Do wybranych jednostek zewnętrznych istnieje możliwość wyboru z gamy 30 jednostek wewnętrznych: ściennych, przysufitowo- -przypodłogowych, kasetonowych i kanałowych.

Dla większych inwestycji dedykowane są systemy MRV. Jeden Agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczony w budynku.

System MRV

jest droższy przy instalacji od systemów Spilt czy Multi Split. Jakkolwiek nadwyżka kosztów jest niwelowana w trakcie 2-3 letniej eksploatacji, ze względu na oszczędność energii elektrycznej. W przypadku systemów Haier jeden układ agregatów jest w stanie obsłużyć 64 jednostki wewnętrzne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.haier-ac.pl

 

Poprzedni artykułKomunikacja ze zwiedzającymi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014 przez nową stronę internetową
Następny artykułMy się zimy nie boimy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here