Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRV

Haier jest jedną z największych na świecie firm z branży HVAC&R oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

kompleksowe rozwiazania - Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRVFOT. 1. Klimatyzatory marki Haier zapewniają komfortowy klimat w domach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Klimatyzatory posiadają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii. Klimatyzatory marki Haier zapewniają komfortowy klimat w domach mieszkalnych, hotelach oraz pomieszczeniach biurowych, gabinetach i salach konferencyjnych.

Zaprojektowane z myślą o biurach są klimatyzatory ścienne, przysufitowo-przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe. W pracy spędzamy nawet 1/3 dorosłego życia. Odpowiedni klimat w biurze wpływa na samopoczucie i wydajność w pracy, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego urządzenia.

Klimatyzatory ścienne serii AQUA –

09-12 (2,6-3,5 kW). Szczególną funkcją tych urządzeń jest generator nanocząsteczek wody, które są absorbowane przez skórę, zapewniając jej nawilżenie. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design oraz wysoka klasa efektywności energetycznej (A+/A). Ich elegancki wygląd harmonizuje z nowoczesnym biurem.

kompleksowe rozwiazania 1 - Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRVFOT. 2. Klimatyzator ścienny serii AQUA.

Klimatyzatory ścienne serii ZIRCON

– 09,12,18 (2,6- 5,2 kW). Urządzenia Zircon charakteryzują się kompaktową konstrukcją ułatwiającą montaż i konserwację oraz zwiększonym zasięgiem strumienia powietrza do 12 m. Występujący w klimatyzatorach filtr jonów ujemnych wypełni każde pomieszczenie świeżym powietrzem.

Klimatyzatory ścienne HOME –

09,12,18 i 24 (2,6-6,4 kW). Urządzenia Home w swojej prostocie konstrukcji i klasycznej obudowie pozwalają na zastosowanie panelu frontowego bez osłony. Zapewnia to łatwe utrzymanie w czystości całego klimatyzatora. Wyposażone zostały w podwójny wylot powietrza, dzięki czemu można samemu wybrać kierunek jego wypływu. W trybie chłodzenia przepływ powietrza skierowany jest do góry dla szybkiego schłodzenia pomieszczenia, natomiast w trybie grzania powietrze skierowane jest do dołu, co zapewnia szybkie nagrzanie.

Klimatyzatory przysufitowoprzypodłogowe CONVERTIBLE

12,18,24,36,48,60 (3,5-15,5 kW) dla 48 i 60 dostępne są również wersje 3-fazowe. Ultracienka jednostka o grubości 199 mm zapewnia oszczędność zajmowanej powierzchni, oraz możliwość dopasowania do wyposażenia mieszkania. Duży kąt nawiewu powietrza (kąt żaluzji 100° i kąt łopatek 70°) zapewnia jego dopływ do każdego zakątku pomieszczenia.

kompleksowe rozwiazania 2 - Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRVFOT. 3. Klimatyzator ścienny serii HOME.

Klimatyzatory kasetonowe CASSETTE

12,18,24,28,36,48,60 (3,5- 15,3 kW) dla 48 i 60 dostępne wersje 3-fazowe. Uniwersalny, niewielki panel doskonale wkomponowuje się w sufit zapewniając przy tym odpowiedni komfort pracy. Dzięki króćcowi wlotu świeżego powietrza można doprowadzić je z zewnątrz, poprawiając tym samym jego jakość.

Klimatyzatory kanałowe DUCT

– model ten posiada bardzo wąski profil o wysokości 185 mm w wersji SLIM co pozwala na nieznaczne obniżenie sufitu. Różnorodne sposoby montażu (jednostka wewnętrzna może być zamontowana zarówno z kanałem powietrza powrotnego jak i bez niego) oraz szeroka paleta modeli (o sprężu niskim, średnim i wysokim) sprawiają, że modele kanałowe mają wiele zastosowań.

Haier oferuje systemy MULTI SPLIT z technologią inverterową do klimatyzowania 2, 3, 4 lub nawet 5 indywidualnych pomieszczeń. System Multi Split został zaprojektowany specjalnie do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, sal obsługi klienta.

kompleksowe rozwiazania 3 - Kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRVFOT. 4. Klimatyzator ścienny serii CASETT E.

System Multi Split Haier

przeznaczony jest do chłodzenia, grzania, osuszania i wentylacji. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Jednostki klimatyzacyjne charakteryzuje wysoka sprawność i niezawodność.

Jednostki zewnętrzne (4,1~10,0 kW) posiadają nowe rozwiązania okablowania: automatyczne adresowanie i proste okablowanie.

W jednostkach wykorzystana została technologia DC lnverter. Do wybranych jednostek zewnętrznych istnieje możliwość wyboru z gamy 30 jednostek wewnętrznych: ściennych, przysufitowo- -przypodłogowych, kasetonowych i kanałowych.

Dla większych inwestycji dedykowane są systemy MRV. Jeden Agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczony w budynku.

System MRV

jest droższy przy instalacji od systemów Spilt czy Multi Split. Jakkolwiek nadwyżka kosztów jest niwelowana w trakcie 2-3 letniej eksploatacji, ze względu na oszczędność energii elektrycznej. W przypadku systemów Haier jeden układ agregatów jest w stanie obsłużyć 64 jednostki wewnętrzne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.haier-ac.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here