Konferencja Immergas na Krymie

  Na przełomie maja i czerwca na Krymie opodal historycznej Jałty odbyła się konferencja Immergas. Wzięło w niej udział ponad 100 kluczowych Klientów firmy. Prezentowano nowe produkty i strategię Immergas.

  konferencja immergas na krymie - Konferencja Immergas na Krymie

  Uczestnicy konferencji w ciągu kilku dni mogli podziwiać malownicze krajobrazy oraz bogactwo zabytków Krymu. Kluczowy dla dziejów Polski pałac w Liwadii, w którym wielka trójka podpisała traktat jałtański, czy tez Pałac Woroncowa, bajkowo położony nad brzegiem Morza Czarnego wśród bujnej roślinności, który ze względu na swą malowniczość mogliśmy oglądać w przygodach „Pana Kleksa”. Goście Immergas wzięli także udział w specjalnej misji, podczas której wcielili się w tajnych agentów, zmagając się niebezpiecznymi zadaniami i reliktami postsowieckiej epoki. Spotkali się miedzy innymi ze Stalinem, który z brak odpowiedniej wiedzy karał zsyłką na daleki Sybir lub wynagradzał ochronnym glejtem, Panem Kleksem i dziećmi z jego akademii czy marynarzami z bazy atomowych okrętów podwodnych w Bałaklawie.

  konferencja immergas na krymie 1 - Konferencja Immergas na Krymie

  Całość uświetniła uroczysta kolacja z bogatym i różnorodnym programem artystycznym m.in. tańcami i pieśniami ukraińskimi oraz energetycznym pokazem drum show. Imprezę poprowadził Mateusz Dewera znany z dużego i małego ekranu m.in. serialu „Majka”.

  reklama

  Źródło: Immergas

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułDezynfekcja to konieczność
  Następny artykułZ firmą Kessel na Oktoberfest

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here