Konferencja Immergas na Krymie

Na przełomie maja i czerwca na Krymie opodal historycznej Jałty odbyła się konferencja Immergas. Wzięło w niej udział ponad 100 kluczowych Klientów firmy. Prezentowano nowe produkty i strategię Immergas.

Konferencja Immergas na Krymie

Uczestnicy konferencji w ciągu kilku dni mogli podziwiać malownicze krajobrazy oraz bogactwo zabytków Krymu. Kluczowy dla dziejów Polski pałac w Liwadii, w którym wielka trójka podpisała traktat jałtański, czy tez Pałac Woroncowa, bajkowo położony nad brzegiem Morza Czarnego wśród bujnej roślinności, który ze względu na swą malowniczość mogliśmy oglądać w przygodach „Pana Kleksa”. Goście Immergas wzięli także udział w specjalnej misji, podczas której wcielili się w tajnych agentów, zmagając się niebezpiecznymi zadaniami i reliktami postsowieckiej epoki. Spotkali się miedzy innymi ze Stalinem, który z brak odpowiedniej wiedzy karał zsyłką na daleki Sybir lub wynagradzał ochronnym glejtem, Panem Kleksem i dziećmi z jego akademii czy marynarzami z bazy atomowych okrętów podwodnych w Bałaklawie.

Konferencja Immergas na Krymie

Całość uświetniła uroczysta kolacja z bogatym i różnorodnym programem artystycznym m.in. tańcami i pieśniami ukraińskimi oraz energetycznym pokazem drum show. Imprezę poprowadził Mateusz Dewera znany z dużego i małego ekranu m.in. serialu „Majka”.

REKLAMA


Źródło: Immergas

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *