Kontroluj system grzewczy z pompą z jednego miejsca!

  Firma Danfoss z myślą o komforcie i oszczędnościach klientów wprowadza na rynek bezprzewodowy panel sterujący pracą pompy ciepła – Danfoss Link™.

  kontroluj system grzewczy z - Kontroluj system grzewczy z pompą z jednego miejsca!

  Danfoss Link™ jest to bezprzewodowy, intuicyjny panel centralny umożliwiający sterowanie instalacjami grzewczymi poprzez pompę ciepła aż do regulacji temperatury. Z jednego miejsca w budynku użytkownik może regulować pompę ciepła, wodne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne i bezprzewodowe termostaty grzejnikowe. Może również włączać bądź wyłączać urządzenia działające na zasadzie funkcji załącz/włącz (np. oświetlenie, sprzęt RTV/AGD).

  Niezawodność to kluczowa cecha produktu. System sam się monitoruje i diagnozuje dzięki dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej. Danfoss Link™ z pompą ciepła to jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pracujących w oparciu o bezprzewodową technologię opartą na protokole Z-Wave®. Wszystkie urządzenia pracujące na protokole Z-Wave® komunikują się na tej samej płaszczyźnie, aby zapewnić prawdziwą interoperacyjność. Znaczącą cechą systemu jest prostota i elegancja – Danfoss Link™ otrzymał prestiżową nagrodę red dot design award za połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa.

  reklama

  www.danfoss.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułTermostatyczne zawory mieszające
  Następny artykułZ grubej rury

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here