Lider Klub Junkers podróżuje z Beatą Pawlikowską

Uczestnicy programu Lider Klub 2010, zorganizowanego dla najlepszych instalatorów urządzeń marki Junkers, spotkali się z Beatą Pawlikowską. Ta znana podróżniczka i pisarka, opowiadała, w Poznaniu i Rzeszowie, o tym, „Co zdumiało Hiszpanów w Ameryce?”. Ten temat przewodni nawiązuje do tegorocznego motywu przewodniego programu, jakim jest Hiszpania.

Lider Klub Junkers podróżuje z Beatą Pawlikowską

Beata Pawlikowska swoimi opowieściami zabrała uczestników spotkania na wędrówkę po Meksyku. To właśnie tam Hiszpanie po raz pierwszy zobaczyli magiczny przedmiot, który spadał na ziemię, odbijał się i „czarodziejskim sposobem” wracał do rąk człowieka. Była to piłka zrobiona z kauczuku – surowca wówczas nieznanego w Europie. Autorka opowiadała też o kalendarzu Majów i zapowiadanym przez niego na grudzień 2012 końcu świata. Następnym etapem opowieści była wędrówka po dżungli amazońskiej pełnej duchów, szamanów oraz niesamowitej fauny i flory.

Podróże niosą ze sobą także możliwość skosztowania niecodziennych potraw. Podczas spotkania nadarzyła się okazja do delektowania się suszonymi larwami, chrupiącymi mrówkami oraz herbatą z koki.

REKLAMA


Uczestnicy Programu Lider Klub Junkers mieli czas na indywidualne pytania do Beaty Pawlikowskiej na temat pasji podróżowania. Wszyscy otrzymali w prezencie wspólne zdjęcie ze znaną podróżniczką oraz książkę jej autorstwa ze specjalną dedykacją.

Źródło: Junkers

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *