Logamax plus GB012-25K – nowy kocioł w ofercie marki Buderus

Oferta marki Buderus zwiększyła się o nowy gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB012-25K. Urządzenie jest dwufunkcyjnym, wiszącym, gazowym kotłem kondensacyjnym.

logamax plus gb012 25k nowy kociol w ofercie marki buderus - Logamax plus GB012-25K - nowy kocioł w ofercie marki Buderus

Dzięki intuicyjnemu sterownikowi kotła Cotronic 3 z dużym i czytelnym wyświetlaczem LCD, jego obsługa jest bardzo prosta. W urządzeniu zastosowano aż dwa wymienniki ciepła – pierwszy z powierzchniami wymiany ciepła wykonanymi ze stali nierdzewnej, drugi ze stopu Al-Mg-Si, czyli z materiału o wyższej przewodności cieplnej. W połączeniu z precyzyjną kontrolą temperatury i inteligentnym panelem sterowania, kondensacja przebiega intensywnie, obniżając zużycie paliwa oraz w sposób stale kontrolowany, zapewniając długą żywotność urządzenia.
Logamax plus GB012-25K dostępny jest w wersji podstawowej na gaz ziemny typu E jednak opcjonalnie, po zastosowaniu zestawu przezbrojeniowego, może być zasilany gazem płynnym typu P (propan). Kocioł Logamax plus GB012-25K przeznaczony jest do współpracy z koncentrycznymi pionowymi i poziomymi systemami powietrzno-spalinowymi (typy C12, C32), z systemami z rozdzielnym prowadzeniem przewodu powietrznego i spalinowego (typy C52, C82) oraz z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia (typ B22). Standardowo kocioł dostarczany jest bez adaptera powietrzno-spalinowego, który stanowi element wyposażenia dodatkowego.

www.bosch.pl

test
Poprzedni artykułTargi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej rosną w siłę!
Następny artykułPompa ciepła Panasonic Aquarea z nowym modułem All-In-One

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here