Pompa ciepła Panasonic Aquarea z nowym modułem All-In-One

  All-In-One to nowa jednostka wewnętrzna pompy ciepła Panasonic Aquarea, która w jednej obudowie integruje moduł hydrauliczny do podgrzewania wody ze zbiornikiem c.w.u.

  pompa ciepla panasonic aquarea z nowym modulem all in one - Pompa ciepła Panasonic Aquarea z nowym modułem All-In-One

  W skład serii wchodzi typoszereg trzech modułów o wydajności od 3 do 16 kW przeznaczonych do współpracy z agregatami zasilanymi jedno lub 3-fazowo. Z kolei zbiornik ciepłej wody użytkowej ma pojemność 200 litrów i jest wykonany ze stali nierdzewnej, a otaczająca go izolacja ogranicza straty energii.
  Duża powierzchnia wymiany ciepła podnosi wydajność urządzenia i skraca czas potrzebny do podgrzania wody użytkowej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom udało się uzyskać wysoki współczynnik COP sięgający poziomu 5,0, co świadczy o wysokiej efektywności pompy ciepła.
  Cała jednostka charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi rozmiarami. Dzięki opracowanej przez specjalistów Panasonic konstrukcji, moduł All-In-One eliminuje wiele problemów związanych z instalacją i wynikających z utrudnionego dostępu do orurowania oraz przewodów elektrycznych znajdujących się z tyłu jednostek. W nowej jednostce Panasonic zostały one umieszczone w jej dolnej części, a dostęp do nich wiedzie przez 15-centymetrowy prześwit. Dodatek do jednostki stanowi seria sterowników zapewniających kontrolę dwóch stref grzewczych, zarówno w układzie kaskadowym, jak i biwalentnym. Jednostka pozwala na zainstalowanie do trzech sterowników, w tym nowego sterownika zdalnego Aquarea, Heat Pump Manager, oraz dotykowego ekranu LCD, kompatybilnego z HPM.

  www.aircon.panasonic.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułLogamax plus GB012-25K – nowy kocioł w ofercie marki Buderus
  Następny artykułKomfortowa łazienka dla każdego

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here