Mamy nowego Mistrza!

  Jarosław Banach z Sieradza z czasem 1:15,49 udowodnił, że jest najszybszym i najsprawniejszym instalatorem startującym w II Mistrzostwach Polski Instalatorów. Objął on tytuł po Adamie Hrynkiewiczu, zwycięzcy poprzedniej edycji.

  mamy nowego mistrza - Mamy nowego Mistrza!

  Konkurencja była naprawdę silna. W tegorocznych zawodach uczestniczyło blisko 300 fachowców z całej Polski. Każdy instalator mógł wziąć udział w Mistrzostwach i wystartować po nagrodę główną Caddy Life ze specjalnym wyposażeniem Life Style. Emocje nasilały się z każdym dniem trwania Mistrzostw. W poniedziałek po południu poznaliśmy już pierwszych finalistów. W kolejne dwa dni grupa ta powiększyła się o dalsze nazwiska. W czwartek w południe emocje sięgnęły zenitu ponieważ do rozgrywki finałowej przystąpili najlepsi z najlepszych. Każdy ze startujących, zerkając na VW Caddy Life – nagrodę główną, miał nadzieję że wyjedzie nim z targów. Niestety, samochód był tylko jeden i otrzymał go najlepszy. Jednak Organizatorzy (Międzynarodowe Targi Poznańskie, Fachowy Instalator) i Partnerzy zadbali o to, aby żaden z uczestników rozgrywek finałowych nie opuścił sceny bez upominków.

  mamy nowego mistrza 1 - Mamy nowego Mistrza!
  mamy nowego mistrza 2 - Mamy nowego Mistrza!

  Kolejne, III Mistrzostwa Polski Instalatorów, już za dwa lata. Mamy nadzieję, że będą równie efektowne i emocjonujące jak te.

  reklama

  Wyniki II Mistrzostw Polski Instalatorów

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykuł„Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB
  Następny artykułPrzepompownia KESSEL Aqualift F Mono LW 800

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here