„Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB

  Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. działa na rynku od 12 lat i jest największą siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Tworzy ją ok. 390 placówek należących do ponad 250 rodzinnych firm kupieckich. Rokrocznie budowa jednego na każde 6 domów indywidualnych w Polsce, jest obsługiwana przez skład PSB. Dodatkowo 40 tych firm prowadzi sklepy detaliczne PSB-Mrówka, oferujące tysiące produktów do utrzymania domu i ogrodu.

  strefa firm budowlanych w serwisie internetowym grupy psb - „Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB

  Składy PSB dysponują najszerszą ofertą materiałów budowlanych – ponad 150 tys. pozycji asortymentowych, pochodzących od 390 największych producentów w Polsce. Realizują dostawy na zamówienie, prowadzą sprawną logistykę i elastyczną politykę cenową, znajdują się blisko placów budowy.

  Grupa PSB posiada jeden z najbardziej popularnych serwisów internetowych branży budowlanej w Polsce, który rocznie odwiedza 1 milion użytkownikówwww.grupapsb.com.pl. Znajdują się tam między innymi adresy i dane kontaktowe do najbliższych składów PSB, informacje o ofercie handlowej, porady, inspiracje, forum.
  Dla firm budowlanych został stworzony specjalny dział „Strefa firm budowlanych”, w którym można dodać swoje usługi, znaleźć firmę wykonawczą, nowości produktowe dostępne na rynku, instruktaże, galerię zdjęć, filmy instruktażowe.
  Firmy budowlane zapraszamy do zamieszczenia na witrynie PSB danych kontaktowych. Oferta Waszej firmy trafi do potencjalnych klientów. Jeśli zamieścicie Państwo te dane do końca maja 2010 r. otrzymacie tygodniową bezpłatna reklamę ma stronie www.grupapsb.com.pl.

  reklama

  Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak zarejestrować się w „Strefie firm budowlanych”.
  1. Na stronie głównej serwisu www.grupapsb.com.pl klikamy na box po prawej stronie lub w „Strefę firm budowlanych” (Rejestracja firmy budowlanej), po czym zostajemy przeniesieni do formularza, w którym dokonujemy rejestracji oraz zamieszczamy swoją ofertę.

  strefa firm budowlanych w serwisie internetowym grupy psb 1 - „Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB

  2. Na samym dole formularza rejestrującego mamy formularz dodawania bezpłatnej reklamy. Po uzupełnieniu formularzy klikamy na przycisk „Zapisz”.

  strefa firm budowlanych w serwisie internetowym grupy psb 2 - „Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB

  3. Na adres e-mail podany podczas procesu rejestracji zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym konto. Formularz, który Państwo wypełnią trafi do akceptacji przez moderatora serwisu. Czas oczekiwania na aktywację to maksymalnie 12 godzin.

  strefa firm budowlanych w serwisie internetowym grupy psb 3 - „Strefa firm budowlanych” w serwisie internetowym Grupy PSB
  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułNowe energooszczędne pompy obiegowe EFEKTA i MAXIMA
  Następny artykułMamy nowego Mistrza!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here