Mistrz może być tylko jeden

Trzecie już Mistrzostwa Polski Instalatorów udowodniły, że Mistrz może być tylko jeden.

Mistrz może być tylko jeden

Zawodom rozgrywanym podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2012 towarzyszyły ogromne emocje. Nie tylko dlatego, że nagroda główna w postaci nowiutkiego Volkswagena Caddy lśniła tuż obok sceny, ale równio z powodu silnej konkurencji. W szranki bowiem stanęło ponad 200 instalatorów, a wśród nich zwycięzcy dwóch poprzednich edycji Mistrzostw. Przez trzy dni eliminacji uczestnicy montowali instalacje składające się między innymi z grzejnika drabinkowego Terma Technologie, nagrzewnicy LEO FB 9S firmy FLOWAIR, siłownika ARM, trójdrogowego zaworu obrotowego ARV, automatycznego odpowietrznika firmy AFRISO oraz pomp Comfort i Alpha 2 firmy Grundfos.

Podczas czwartkowego finału Waldemar Jackowski zamontował wszystkie elementy instalacji w rekordowym czasie 1 minuty i 13,6 sekund. Tym samym udowodnił, że w tym sezonie jest najlepszym polskim instalatorem. Oprócz mistrzowskiego tytułu otrzymał nagrody o łącznej wartości ponad 100 tyś zł w tym srebrnego VW Caddy Comfortline.

REKLAMA


Mistrz może być tylko jeden

Kolejne Mistrzostwa Polski Instalatorów już za dwa lata. Warto już dziś rozpocząć przygotowania od podglądnięcia konkurencji na zdjęciach w naszej galerii.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *