Młotowiertarka akumulatorowa – champion wśród narzędzi lekkich

Młotowiertarka akumulatorowa 180 APP marki Kress jest jednym z najlżejszych tego typu urządzeń w klasie 18,0 V na rynku.

mlotowiertarka akumulatorowa champion wsrod narzedzi lekkich - Młotowiertarka akumulatorowa - champion wśród narzędzi lekkich

Idealnie sprawdzi się w rękach montażystów, dociepleniowców, elektryków, hydraulików czy serwisantów, którzy mogą – w zależności od indywidualnych potrzeb – zdecydować się na jedną z trzech wersji urządzenia: 180 APP 4,2, 180 APP 2,1 oraz 180 APP basic. Wyjątkowo lekka młotowiertarka akumulatorowa 180 APP marki Kress jest najbardziej wydajnym urządzeniem w klasie narzędzi do 2,5 kg. Ergonomiczny kształt młotowiertarki zapewnia komfortową pracę, minimalizując zmęczenie użytkownika, natomiast optymalny zakres obrotów od 0 do 1300 na minutę zapewnia bardzo szybkie i wydajne wiercenie otworów w najtrudniejszych materiałach. Tak dobry stosunek wagi do wydajności młotowiertarki akumulatorowej 180 APP marki Kress sprawdzi się szczególnie podczas długiej pracy z narzędziem.

Źródło: LŁ

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOdwodnienia liniowe: funkcjonalność i elegancja
Następny artykułJak wykorzystać pompę ciepła do chłodzenia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here