Mobilna ekspozycja firmy Galmet ruszyła w Polskę

Od dnia swojej premiery na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych „Instalacje 2012” w Poznaniu, mobilna ekspozycja firmy Galmet przemierzyła całą Polskę, odwiedzając po drodze wszystkie najważniejsze imprezy targowe branży budowlanej.

Mobilna ekspozycja firmy Galmet ruszyła w Polskę

Mobilne stoisko można było spotkać również poza granicami naszego kraju. Ostatnio spore zainteresowanie wywołało ono na targach instalacyjnych w Ostrawie, gdzie z jego pomocą prezentowane były najnowsze produkty z oferty firmy – ogrzewacze wody, kotły c.o., kolektory słoneczne oraz pompy ciepła.

Każda osoba odwiedzająca mobilne stoisko, może dokładnie sprawdzić prezentowane produkty oraz uzyskać wiele ciekawych i technicznych informacji od ekspertów firmy Galmet. Obecnie firma skupia się głównie na prezentowaniu nowości produktowych, wśród nich kolektorów słonecznych, produkowanych w nowo wybudowanej hali firmy w Głubczycach a także cieszących się coraz większą popularnością w Polsce ogniw fotowoltaicznych, służących do pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych.

REKLAMA


Wszyscy zainteresowani pozyskiwaniem energii wprost z natury mogą dodatkowo zapoznać się z ofertą pomp ciepła, reprezentowaną przez model EasyAir Basic 2 GT pracujący w systemie powietrze-woda oraz New MiniLand, który przeznaczony do pracy w systemie ziemia-woda.

Sporą ciekawostkę dla odwiedzających mobilną ekspozycję stanowi również kocioł EKO-GT KWP 2 M, który może być uruchomiony bezpośrednio na platformie ekspozycji. Wszystko po to, by w praktyce zaprezentować jego najważniejsze funkcje: podajnik ślimakowy, obrotową retortę, zasobnik na paliwo oraz możliwość zamontowania rusztu żeliwnego na dwóch wysokościach.

W najbliższym czasie mobilną ekspozycję Galmetu zobaczyć będzie można w takich miastach jak Łódź, Zgierz, Łask a także podczas odbywających się w Sosnowcu Targach Budowlanych Silesia Building Expo 2013.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *