Monitoring powietrza – Auraton MG106 Co2 Monitor

W nowoczesnym budownictwie zrównoważonym, zwłaszcza w obiektach użytkowych, priorytetem – obok oszczędności energii – jest także jakość powietrza wewnętrznego.

Monitoring powietrza - Auraton MG106 Co2 Monitor

Kontrolowanie jakości powietrza pod kątem stężenia CO2 jest więc kluczową kwestią dla naszego bezpieczeństwa. By robić to skutecznie, poza instalacją wentylacyjną czy klimatyzacyjną, konieczne jest zastosowanie właściwych systemów monitorujących.

Nowoczesne urządzenie, służące do monitorowania poziomu CO2 oraz temperatury w otoczeniu. AURATON MG106 CO2 MONITOR wyposażony został w specjalne czujniki, dzięki którym możliwe jest dokładne określenie stężenia CO2 w powietrzu. Gdy w pomieszczeniu przekroczony zostanie ustawiony wcześniej, dopuszczalny poziom dwutlenku węgla, wówczas włączy się alarm dźwiękowy. Dodatkowo urządzenie pozwala na sprawdzanie minimalnego i maksymalnego stężenia CO2 od ostatniego załączenia oraz kontrolę poziomu CO2 i temperatury powietrza z ostatnich 24 godzin w odstępach co 30 minut (48 pomiarów na dobę). AURATON MG106 CO2 MONITOR posiada duży i czytelny wyświetlacz oraz wygodną klawiaturę. Dzięki temu jest łatwy w obsłudze i programowaniu. Może być zasilany zarówno za pomocą przewodu z sieci, jak i na baterie. Jest urządzeniem przenośnym, dlatego też pomiarów dokonywać można w różnych pomieszczeniach.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *