Myjnie parowe – rodzaje i zastosowania

Myjnie parowe to specjalistyczne urządzenia myjąco-piorące o bardzo szerokim spektrum zastosowań. W zależności od wybranego rodzaju i modelu, mobilna myjnia parowa umożliwia czyszczenie i dezynfekcję powierzchni przy pomocy samej pary wodnej lub pary wzbogaconej odpowiednim detergentem.

Myjnie parowe – rodzaje i zastosowania

Za wyborem myjni parowych przemawia przede wszystkim wysoka skuteczność i funkcjonalność. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt ekologiczny – decydując się na czyszczenie powierzchni z wykorzystaniem myjni parowych znacząco ograniczamy ilość stosowanych detergentów i środków czyszczących. Myjnie parowe to także sposób na uzyskanie wysokiej wydajności pracy. Zaletę tę w sposób szczególny doceniają firmy oferujące profesjonalne usługi sprzątające, a coraz częściej także salony specjalizujące się w car detailingu.

Rodzaje myjni parowych

Myjnie parowe to przede wszystkim urządzenia mobilne. Są one łatwe w relokacji, dzięki czemu z ich pomocą możemy świadczyć usługi w bardzo oddalonych od siebie miejscach – dostarczając wysoką jakość i skuteczność zabiegów czyszczących. Warto przy tym pamiętać, że mobilne myjnie parowe mogą się od siebie różnić pod względem:

REKLAMA

  • kubatury,
  • masy,
  • funkcjonalności,
  • sposobu zasilania.

Liderem rynku myjni mobilnych jest marka Fortador. Myjnia parowa Fortador stanowi synonim łatwej i intuicyjnej obsługi, ekonomicznej pracy i uniwersalnego zastosowania dla wielu użytkowników urządzeń myjąco-piorących. Dodatkową zaletą oferowanych rozwiązań jest możliwość wyboru spośród urządzeń o zróżnicowanej specyfice i parametrach pracy.

Osoby zainteresowane inwestycją w mobilne myjnie parowe zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycjami marki Fortador, które prezentujemy poniżej:

Fortador Pro+

Pro+ to prawdziwy kombajn na rynku myjni parowych. Urządzenie łączy w sobie funkcje dezynfekująco-myjąco-piorące z odkurzaniem. Jednocześnie mobilna myjnia parowa Pro+ jest jedynym na rynku urządzeniem umożliwiającym podawanie wraz z parą dwóch różnych detergentów w tym samym czasie. Myjnia jest urządzeniem spalinowym, co znacząco rozszerza spektrum jej zastosowań w przestrzeniach z ograniczonym dostępem do zasilania sieciowego.

Fortador Pro S

Mobilna myjnia parowa Pro S odznacza się natomiast kompaktową budową oraz małym gabarytem. Oferowane urządzenie dezynfekująco-myjące posiada dwa stanowiska podawania pary, dzięki czemu jeszcze bardziej usprawnia prace realizowane w dużych obiektach. Pro S oferuje dużą moc i niezawodność działania. Za wyborem tego konkretnego modelu myjni parowej przemawia również atrakcyjna cena.

Fortador Volt

Myjnia parowa Volt to urządzenie zasilane energią elektryczną. Kompaktowa budowa i relatywnie niewielkie gabaryty czynią ją doskonałym rozwiązaniem dla firm świadczących usługi mycia parowego w różnych lokalizacjach. Bardzo dobrze sprawdza się w car detailingu. Urządzenie umożliwia mycie i pranie na dwóch stanowiskach w tym samym czasie.

Zastosowanie myjni parowych

Mobilna myjnia parowa znajdzie zastosowanie w niemal każdej branży. Z zalet ekologicznych i ekonomicznych urządzeń myjąco-piorących korzystają zarówno profesjonalne firmy sprzątające, jak i jednostki samodzielnie dbające o czystość obiektu. Charakterystyka działania oferowanych myjni parowych umożliwia ich zastosowanie m.in. w gastronomii, medycynie i farmaceutyce. Coraz częściej myjnie parowe Fortador są również wykorzystywane w car detailingu i ręcznych myjniach samochodowych. Funkcje takie, jak regulacja ciśnienia i temperatury podawania suchej pary zapewniają  bezpieczne i skuteczne czyszczenie oraz dezynfekcję powierzchni, w tym również tych najbardziej delikatnych i wymagających. W rezultacie przy pomocy myjni parowych możemy usunąć brud i zanieczyszczenia z monitorów, taśmociągów, wentylatorów, a nawet chłodni i zamrażarek.

W celu uzyskania dokładnych informacji na temat oferty handlowej myjni parowych Fortador, zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasi Eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze urządzenia najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb.

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *