Nadchodzi nowa era inteligentnej armatury

Firma Oras, lider nowoczesnej i ekologicznej armatury, rozpoczęła kampanię promującą najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania do łazienek i kuchni.

Nadchodzi nowa era inteligentnej armatury

Nowoczesna armatura jest dziś jak gadżet: włącza się i wyłącza automatycznie, sygnalizuje kolorowym światłem poziom zużycia wody czy sama napełnia wannę do kąpieli. Nadszedł czas na takie rozwiązania także w Polsce.

Kampania edukacyjna „Inteligentne baterie dla Twojego domu” ma za zadanie przybliżyć jak łatwo można dziś oszczędzać wodę na codzień. Firma Oras pokazuje zalety inteligentnych rozwiązań, jakie od lat z powodzeniem wykorzystywane są w domach tak bardzo ekologicznych mieszkańców Skandynawii. Kampania startuje w tym samym czasie zarówno w całej Europie, jak i w naszym kraju. Oficjalnym startem kampanii edukacyjnej była konferencja, podczas której zaprezentowano inteligentną armaturę. – Polacy dojrzeli do korzystania z zaawansowanej armatury w swoich domach, jak to od lat dzieje się w innych krajach Europy. Nie boją się, jak jeszcze kilka lat temu, nowinek technologicznych – podkreśla Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

Dla Oras poszanowanie środowiska to nie chwilowa moda. To jeden z głównych kierunków działania od lat. Firma zrealizowała już kilkanaście projektów badawczych dotyczących rozwiązań ekologicznych, czy analizy ilości zużywanej wody. Każdy model baterii Oras projektowany jest z myślą o ekologii i wygodzie użytkowania.

Źródło: Oras

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *