Wentylatory PLAY – włącz dyskretną wentylację powietrza

Wentylatory PLAY – rynkowa nowość firmy DOSPEL – to produkt będący przykładem inteligentnej technologii oraz nowoczesnego wzornictwa. Niebanalna stylistyka produktów marki DOSPEL w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem użytkowania nie zakłóca domowego spokoju i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wentylatory PLAY – włącz dyskretną wentylację powietrza w domu

Wentylatory PLAY dostępne są w dwóch rozmiarach, przewidzianych dla przewodów wentylacyjnych o średnicy 100 i 125 mm. Obudowy nowych urządzeń firmy DOSPEL wykonane są z wysokiej jakości materiałów ABS, wzbogaconych antystatycznym dodatkiem, który skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu. Dzięki tym parametrom zachowany zostaje optymalny proces filtrowania, pozwalający na utrzymanie prawidłowego stopnia wilgotności oraz klarowności powietrza niezmiennie na tym samym poziomie.

Co istotne, w wentylatorach DOSPEL PLAY stosowane są otwory z łożyskiem ślizgowym, przeznaczonym do instalowania w pozycji wertykalnej. W zależności od wybranej opcji wentylatory, mogą być również wyposażone w takie elementy jak: wyłącznik pociągany, przewód zasilający, wyłącznik czasowy pozwalający na regulację od 2 do 23 minut pracy oraz wyłącznik czasowy z higrostatem, który w zależności od ustawienia będzie włączał wentylator, gdy wilgotność w pomieszczeniu osiągnie określony poziom.

www.dospel.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze