Nagrzewnica wodna FLOWAIR LEO gotowa do współpracy z pompą ciepła

Wykorzystywanie niskotemperaturowych źródeł ciepła do ogrzewania różnorodnych obiektów jest rozwiązaniem, które w obecnych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności – zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich. Wiąże się z tym również wzrost sprzedaży między innymi pomp ciepła typu powietrze-woda, które w takim przypadku stanowią serce instalacji centralnego ogrzewania budynków.

Nagrzewnice wodne FLOWAIR LEO, które od lat obecne są na polskim, jak i europejskim rynku, świetnie sprawdzą się również do ogrzewania pomieszczeń, wykorzystując ciepły czynnik wytwarzany między innymi za pomocą pomp ciepła.

Szczególnie rekomendujemy zastosowanie naszych następujących urządzeń:

REKLAMA

  • LEO S3 – nagrzewnica z wymiennikiem wodnym o mocy grzewczej 5,8 kW (45/35/18˚C),
  • LEO L3 – nagrzewnica z wymiennikiem wodnym o mocy grzewczej 12,4 kW (45/35/18˚C),
  • LEO XL3 – nagrzewnica z wymiennikiem wodnym o mocy grzewczej 23,4 kW (45/35/18˚C).

Powyższe nagrzewnice zapewniają uzyskanie możliwie maksymalnej mocy grzewczej i temperatury powietrza, przy zachowaniu niewielkich oporów przepływu czynnika przez wymiennik ciepła.

Urządzenia wyposażone są w wentylatory 3-biegowe, które umożliwiają 3-stopniową regulację wydajności. W celu szybkiej weryfikacji mocy grzewczych dla danych parametrów czynnika grzewczego, zachęcamy do skorzystania z kalkulatora mocy grzewczych.

Dodatkowo, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Wsparcia Projektowego (https://www.flowair.com/pl/wsparcie-projektowe/), który chętnie pomoże w doborze odpowiednich urządzeń oraz automatyki sterującej, pozwalających na pokrycie zapotrzebowania na moc grzewczą obiektu w jak najbardziej ekonomiczny sposób.

Więcej informacji dotyczących nagrzewnic LEO znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wejdź na naszego bloga i dowiedz się więcej!

Nagrzewnica wodna Flowair LEO gotowa do współpracy z pompą ciepła
Aleksandra Gołąbek, Product Manager

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *