Najlepsi serwisanci Junkersa na zamku Książ

Od ponad dziesięciu lat Junkers organizuje spotkania swoich najlepszych serwisantów. W tym roku spotkanie odbyło się w czerwcu, na zamku Książ w Wałbrzychu.

Najlepsi serwisanci Junkersa na zamku Książ

Głównym celem konferencji było podsumowanie dotychczasowych działań Autoryzowanego Serwisu Junkers oraz prezentacja działań planowanych na resztę roku 2010. Podkreślono między innymi dużą wagę zawierania umów konserwacyjnych między serwisantami a klientami. Umowy te maja na celu zapewnienie użytkownikom urządzeń jak największego komfortu, ponieważ, zgodnie z zapisami, to serwisanci mają za zadanie dbać o terminowość niezbędnych konserwacji.

Ważnym punktem konferencji było wręczenie wyróżnień najlepszym firmom serwisowym za profesjonalną promocję i działania handlowe wspierające markę Junkers. Wśród najlepszych znalazły się Regionalne Centra Serwisowe Junkers w Rzeszowie, Bydgoszczy, Olsztynie i Poznaniu. Uhonorowano także serwisantów za konsekwentne rozwijanie swoich firm i dbałość o wizerunek marki Junkers. Wyróżnieni zostali: Mirosław Bąk z Bielska Białej, Piotr Bielecki z Poznania, Tomasz Głogowski z Warszawy, Robert Kasperek z Piły, Michał Kaszubski z Inowrocławia oraz Józef Smaga ze Szczecina. Nagrodzeni otrzymali statuetki i dyplomy.

REKLAMA


Po części oficjalnej przyszedł czas na część edukacyjno-poznawczą. Uczestnicy spotkania, wspólnie z przewodnikami mieli okazję odkryć kilka tajemnic kompleksu „Riese” – największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec w Górach Sowich oraz na zamku Książ i w jego podziemiach, realizowanego (lecz niedokończonego) w latach 1943-1945.

Następnie wszyscy zdobyli Wielką Sowę – najwyższy szczyt w Górach Sowich, by móc potem wziąć udział w profesjonalnym turnieju szermierczym. Po bardzo aktywnym dniu przyszedł czas na wspólną kolację i występ kabaretu „Nowaki” z Zielonej Góry. Był to dobry czas na rozmowy indywidualne i wymianę spostrzeżeń na temat funkcjonowania serwisu Junkersa na rynku polskim.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *