Największe spotkanie branży instalacyjnej Targi INSTALACJE przełożone

  Wyczekiwana, wiosenna impreza branży instalacyjnej – Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2020 w związku z zagrożeniem koronawirusowym nie odbędzie się planowanym terminie. Nowy termin, to 18-20 listopada 2020 roku.

  Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2020 - nowy termin 18–20 listopada 2020 roku

  „Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu (…).” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

  Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego organizowana przez Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji oraz Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych w związku z powyższym odbędzie się w dniu 17 listopada br.

  „Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z naszymi partnerami ciężko pracowaliśmy na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz wspólny wysiłek nie pójdzie na marne, a wręcz przeciwnie, dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy.” – Konrad Fleśman, Dyrektor Grupy Produktów MTP.

  reklama

  Nie pozostaje nam nic innego jak, życzyć wszystkim zainteresowanym, całej branży instalacyjnej zdrowia i udanych targów w nowym terminie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here