Najwydajniejsza szlifierka kątowa 18 V Bosch GWS 18 V-LI Professional z technologią litowo-jonową Premium

Nowa szlifierka kątowa GWS 18 V-LI Professional rozszerza ofertę narzędzi 14,4/18 V z akumulatorami litowo-jonowymi Premium. Najwyższa w tej klasie urządzeń wydajność ścierania i cięcia na jednym cyklu ładowania akumulatora potwierdzona została m.in. przy obróbce profili stalowych i aluminiowych, przy cięciu płytek oraz skracaniu rur.

Najwydajniejsza szlifierka kątowa 18 V Bosch GWS 18 V-LI Professional z technologią litowo-jonową Premium

Czterobiegunowy silnik zapewnia szlifierce dużą odporność termiczną, a tym samym wydłuża jej żywotność. Dodatkowo, urządzenie zaopatrzone jest w funkcję EMP (Electronic Motor Protection), która chroni silnik przed przeciążeniami i automatycznie wyłącza go w przypadku zaklinowania się tarczy w materiale. Ze względu na zwartą konstrukcję i niewielki ciężar (tylko 2,3 kg) urządzenie doskonale sprawdza się przy pracach w miejscach trudno dostępnych.

Komfort pracy to podstawa

Nowa szlifierka kątowa GWS 18 V-LI Professional zaopatrzona jest w szereg rozwiązań, których celem jest zapewnienie wygodnej pracy. Pierwszym elementem jest głowica przekładni obracana w skokach co 90 stopni. Dalszym ułatwieniem pracy jest dodatkowa rękojeść, którą można zamontować zarówno z prawej, jak i z lewej strony.

REKLAMA


Akumulatory litowo-jonowe Bosch Premium o długiej żywotności

Sekret długiej żywotności akumulatora litowo-jonowego Premium zawarty jest w systemie elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection). ECP niezawodnie chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. Dodatkowo akumulatory nie wykazują efektu pamięci ani samorozładowania, dzięki czemu są gotowe do użycia nawet po kilku miesiącach bezczynności. W wyposażeniu seryjnym akumulatorowej szlifierki kątowej znajduje się 45-minutowa ładowarka. Dzięki technologii szybkiego ładowania Hyper Charge firmy Bosch akumulatory są naładowane w 75 % już po upływie połowy czasu ładowania.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *