QUATTRO – najwyższa energooszczędność

Ogrzewacze i wymienniki serii QUATTRO Klasa A wyznaczają nowe standardy energooszczędności w dziedzinie podgrzewaczy wody. To pierwsze i jak dotąd jedyne na polskim rynku wymienniki, które już dziś spełniają wymogi energooszczędności, jakie dopiero za kilka lat zaczną obowiązywać w Unii Europejskiej.

QUATTRO – najwyższa energooszczędność

Najwyższe właściwości izolacyjne ogrzewaczy i wymienników serii Quattro Klasa A oraz najniższe dobowe straty energii na poziomie 0,78 – 1,07 kWh, potwierdzają badania termowizyjne, w których zbiornik marki BIAWAR wypada najlepiej na tle konkurencji.
Urządzenia posiadają bardzo dużą powierzchnię wężownicy (1,2 m²), co znacznie skraca czas nagrzewania wody. W ciągu godziny można uzyskać ponad 600 litrów ciepłej wody przy parametrach 70/10/45°C.
Urządzenia serii Quattro Klasa A mogą współpracować ze wszystkimi rodzajami kotłów c.o. Są oferowane w dwóch pojemnościach: 100 i 150 litrów, w wersji wiszącej i stojącej. Dodatkowo w wersji wiszącej dostępny jest wymiennik z ceramiczną grzałką elektryczną, z możliwością wyboru trybu pracy: włączone zasilanie grzałki / włączone zasilanie pompy. Serię ogrzewaczy Quattro Klasa A wyróżnia ponadto elegancki, nowoczesny design oraz atrakcyjna w tej klasie produktów cena.

www.biawar.com.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *