Natryski HANSAVIVA – jakość, którą można poczuć

Podstawą dobrego natrysku jest idealnie dopasowana, ergonomiczna słuchawka oraz dostosowana do potrzeb użytkownika siła natrysku. Te standardy spełnia natrysk HANSAVIVA. W zależności od wyboru, woda wypływa ze słuchawki na trzy różne sposoby: szerokim, obfitym strumieniem (cała powierzchnia główki: 3 kręgi), strumieniem igiełkowym (2 kręgi) lub silnym strumieniem masującym (wewnętrzny krąg).

Natryski HANSAVIVA

Zasada działania strumienia VARIJET opiera się na ilości otworów, z których właśnie wypływa woda, a nie na ich różnorodności. Powierzchnia główki jest gładka i jednolita, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Znajdujący się przy główce (od strony rączki) przełącznik, pozwala na łatwy wybór rodzaju strumienia. Dzięki zintegrowanemu ogranicznikowi wypływu, HANSAVIVA zużywa maksymalnie 12 litrów wody na minutę, co stanowi 50% mniej niż zwykle zużywa się pod prysznicem. Bez utraty komfortu uzyskujemy znaczny potencjał oszczędności. Kolejnym argumentem przemawiającym za HANSAVIVA to funkcja Thermo-Cool zapobiegająca nagrzewaniu się rączki słuchawki i mocowanie zapobiegające skręcaniu się węża.

 

REKLAMA


Obok standardowej wielkości słuchawki o średnicy 100 mm (w wersji 1- lub 3-strumieniowej), dostępna jest także większa słuchawka o średnicy 130 mm (posiadająca 3 rodzaje strumienia).q

www.hansa.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *