Nowa płytka uruchamiająca do WC – doskonały design i komfort bezdotykowego spłukiwania

Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive wyróżnia wysokiej klasy design i elegancka powierzchnia w kolorze głębokiej czerni z subtelnymi szarymi elementami. Technologia elektronicznego sterowania została zaczerpnięta ze sprawdzonego systemu znanego już z modeli Visign for More sensitive. Znak jakości „Design Plus powered by ISH 2017“ oraz prestiżowa międzynarodowa nagroda iF Label przyznane nowej płytce firmy Viega stanowią najlepsze potwierdzenie doskonałego wzornictwa i innowacyjności tego rozwiązania.


nowa plytka uruchamiajaca do wc doskonaly design i komfort bezdotykowego splukiwania 1024x659 - Nowa płytka uruchamiająca do WC - doskonały design i komfort bezdotykowego spłukiwania
Linia płytek uruchamiających Visign for Style firmy Viega jest przeznaczona zwłaszcza do nowoczesnych łazienek rodzinnych oraz np. łazienek hotelowych. Wyróżnia się wysokim komfortem użytkowania, niezawodnością i eleganckim, nowoczesnym wzornictwem. Nowy model Visign for Style sensitive stanowi kontynuację tych założeń, umożliwiając bezdotykową, a więc maksymalnie higieniczną obsługę. Żeby uruchomić spłukiwanie wystarczy zbliżyć dłoń do wyróżnionego graficznie pola funkcyjnego. Większe pole symbolizuje spłukiwanie pełne, a mniejsze – przyjazne dla środowiska spłukiwanie oszczędne.

Innowacyjne rozwiązanie graficzne

We współpracy ze studiem designerskim Artefakt z Darmstadt powstała koncepcja w doskonały sposób wizualizująca bezdotykowe działanie nowej płytki uruchamiającej do WC. Charakterystyczne rozwiązanie graficzne w formie chmurki nawiązuje do znanego wzoru piksela. Aby zachować wizualną lekkość, średnica poszczególnych pikseli zmniejsza się stopniowo na zewnątrz, na końcu niemalże znikając. Cechy funkcjonalne stają się w ten sposób oczywistą częścią stylistyki. Nowoczesny wygląd podkreśla również niewielka grubość płytki, wynosząca zaledwie 7 mm.

Nadruk farbą luminescencyjną

Jasnoszara pikselowa chmurka stanowi nie tylko innowacyjny element stylistyczny, lecz delikatnie świecąc na zielono pomaga również w orientacji w ciemności. Efekt luminescencyjny powstał na bazie stosowanego w przemyśle zegarmistrzowskim święcącego w ciemności lakieru, „ładującego się” zarówno pod wpływem światła dziennego, jak i sztucznego.

Sprawdzona technologia

System elektroniczny połączono z bezobsługowym, trwałym i niezawodnym cięgnem Bowdena. Rozwiązanie to może być zasilane sieciowo lub z baterii, co sprawdza się na przykład w łazienkach remontowanych. Visign for Style sensitive montuje się tak samo, jak inne bezdotykowe płytki uruchamiające do WC firmy Viega. Można je instalować także na równi z powierzchnią ściany.
Visign for Style sensitive są kompatybilne ze wszystkimi spłuczkami Viega wyprodukowanymi po 1999 roku.
nowa plytka uruchamiajaca do wc doskonaly design i komfort bezdotykowego splukiwania1 1024x739 - Nowa płytka uruchamiająca do WC - doskonały design i komfort bezdotykowego spłukiwania

Najwyższa jakość wody użytkowej

Płytka Visign for Style sensitive jest przystosowana do aktywacji funkcji Hygiene+, która pozwala uniknąć stagnacji wody użytkowej. Inteligentny system Viega uruchamia automatyczne spłukiwanie po upływie określonego czasu od ostatniego użycia, zapobiegając w ten sposób stagnacji nawet w toaletach używanych sporadycznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here