Nowa pompa ciepła DHP-M do zadań specjalnych

  DHP-M to gruntowa pompa ciepła przeznaczona do zastosowań w budownictwie komercyjnym i użyteczności publicznej. Posiada sprężarkę inwerterową o mocy do 84 kW i charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem rocznej efektywności (SPF) na rynku.

  nowa pompa ciepla dhp m do zadan specjalnych - Nowa pompa ciepła DHP-M do zadań specjalnych

  Dzięki możliwości kaskadowego połączenia szesnastu jednostek DHP-M, można osiągnąć całkowitą moc systemu na poziomie nawet 1344 kW. Inwerterowa technologia stosowana w pompie ciepła DHP-M daje wyjątkową elastyczność dla zmiennych warunków pracy, co umożliwia wszechstronne wykorzystanie pompy ciepła w dowolnych typach budynków. Dodatkowo moc pompy jest precyzyjnie dostosowywana do zapotrzebowania na ciepło i chłód. Dzięki temu użytkownik unika dodatkowych wydatków na źródło szczytowe czy bufor.
  Nowa pompa ciepła DHP-M zapewnia ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę użytkową i jako jedyna na rynku potrafi jednocześnie grzać lub chłodzić. Wymiennik gorącego gazu, jako standard stosowany w pompach ciepła Danfoss, wykorzystuje pompę do wytwarzania większej ilości gorącej wody o temperaturze co najmniej 60° C, zachowując wysoką efektywność (COP) i dodatkowo obniża koszty jej produkcji. Obie technologie – inwerterowa oraz gorącego gazu umożliwiają obniżenie kosztów instalacji, jak również zapewniają wyjątkowo niskie koszty eksploatacji – nawet do 30% niższe koszty za energię. DHP- -M jest łatwa w użytkowaniu, posiada nowoczesny, kolorowy ekran dotykowy umożliwiający kontrolę i monitorowanie pracy pompy ciepła.

  www.danfoss.com

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułWentylatory promieniowe
  Następny artykułGruntowe pompy ciepła pozostawiają konkurencję w tyle

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here