Nowe baterie – piękno i trwałość

Baterie w dobrze skomponowanym wnętrzu to taka kropka nad „i”. Jeśli jej brak, to czujemy, że aranżacja jest niekompletna. Kiedy jest źle dobrana burzy całą harmonię przestrzeni. O odpowiednim wzornictwie nawet tak drobnych elementów, jak baterie umywalkowe czy nawannowe, nie wolno zapominać przy wyborze elementów wyposażenia łazienki.

bateria łazienkowa Hansa Fot. Hansa

Na rynku oferta baterii jest bardzo bogata. Można przebierać w różnego rodzaju formach, od prostych geometrycznych zaczynając, przez obłe nowoczesne nawiązujące np. do kropli wody, aż po stylizowane baterie łazienkowe na wzory z minionych czasów. Wybór jest przeogromny, a ceny bardzo zróżnicowane. Jednak nie tylko wygląd jest ważny. Jakość wykonania i zastosowanie nowych technologii ma również duże znaczenia, zwłaszcza jeśli wybieramy produkt za nie najmniejsze pieniądze.
Producenci baterii nie pozostają również obojętni na sprawy ekologii. Wypuszczają na rynek specjalne produkty posiadające różne rozwiązania pozwalające oszczędzać wodę. Są to między innymi perlatory, które dają poczucie silnego strumienia przy małym przepływie wody, zawory skokowe pozwalające dostosowywać ilość wody do danego zastosowania, czy dobrze już znane termostaty dzięki którym nie trzeba każdorazowo mieszać wody w celu ustawienia jej optymalnej temperatury.

bateria łazienkowa Hansa Fot. Hansa

Hansapito z myślą o ekologii

O atrakcyjności serii HANSAPINTO firmy HANSA świadczy nowy, ponadczasowy wygląd uzyskany dzięki połączeniu okrągłych i kwadratowych kształtów. Cylindryczny korpus oraz kubistyczna forma uchwytu i wylewki dodały tej serii atrakcyjności. Jednak nie tylko forma ma znaczenie. Dzięki zastosowaniu wkładu ceramicznego Eco 3.5 i dwustopniowego otwierania, można zaoszczędzić do 50 % wody i energii. Po włączeniu armatury, wypływa odpowiedni do umycia rąk strumień wody. W celu uzyskania normalnego strumienia, należy pokonać lekki opór uchwytu i przesunąć go w wyższe położenie. Zintegrowana, ręcznie ustawiana blokada antypopatrzeniowa nie tylko zmniejsza ryzyko poparzeń, ale także w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepłą wodę, redukuje zużycie energii. Wykorzystane we wkładzie precyzyjne płytki ceramiczne ze zintegrowanym pojemnikiem na smar, troszczą się o trwałą i łatwą obsługę.

HANSAPINTO to właściwy wybór dla tych, którzy szukają niezawodnej funkcjonalności, łatwej obsługi i nowoczesnego wzornictwa w rozsądnej cenie.

Seria Hansapinto przekonuje także zróżnicowanymi rozwiązaniami: w serii dostępne są baterie jednouchwytowe do umywalki i bidetu, baterie nai podtynkowe do wanny i pod prysznic oraz baterie kuchenne.

Bateria umywalkowa stojąca fot: Grupa Armatura Bateria umywalkowa stojąca
fot: Grupa Armatura
Bateria zlewozmywakowa stojąca fot: Grupa Armatura Bateria zlewozmywakowa stojąca
fot: Grupa Armatura
Bateria natryskowa ścienna fot: Grupa Armatura Bateria natryskowa ścienna fot: Grupa Armatura

Diament w domowej kolekcji

Seria baterii DIAMENT stworzona przez Grupę ARMATURA powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów ceniących sobie stylowe wzornictwo za przystępną cenę. Projektantów tej kolekcji zainspirowała forma i blask diamentów.

Nazwa ‘diament’ pochodzi od greckiego słowa, które oznacza niezniszczalny, niepokonany. Ten wyjątkowy kamień jest bowiem najtwardszą znaną substancją występującą w przyrodzie. Seria baterii DIAMENT nawiązuje do niego nie tylko nazwą i wzornictwem, ale także jakością wykonania, uzyskaną dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie produkcji.

Baterie DIAMENT o łagodnych kształtach są synonimem oryginalności i najwyższej jakości produktu. Baterie polerowane ręcznie, w tradycyjnej technologii to niepowtarzalny efekt ludzkiej pracy i odzwierciedlenie pasji tworzenia.

Seria DIAMENT składa się z baterii wannowej, natryskowej, umywalkowej, bidetowej oraz baterii zlewozmywakowej.

Red.
Na podstawie materiałów Hansa i Armatura

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze