Subtelny wygląd zlewozmywaka

Oszczędny i oparty na prostych liniach, ale jednocześnie delikatny i intrygujący – obowiązujący obecnie design bazuje na ikonografii zredukowanej do subtelnych, kobiecych akcentów. Firma Villeroy & Boch podąża za tym trendem, prezentując nowy zlewozmywak ceramiczny Timeline. Jego design jest ponadczasowy, prosty, a przy tym bardzo łagodny.

zlewozmywak ceramiczny Timeline

Dzięki eleganckiej formie Timeline to idealny produkt dla tych, którzy w aranżacji swej kuchni pragną „powrotu do korzeni”, a jednocześnie szukają wysokiej jakości, designerskiego zlewu. Dostępne są dwie wersje w bardzo popularnych rozmiarach 45 i 60 cm: praktyczny wariant nablatowy do klasycznie urządzonych kuchni i super płaski model o bardziej ekstrawaganckim wyglądzie, umożliwiający montaż na równi z powierzchnią blatu.

 

Nowy zlewozmywak Timeline nie tylko odpowiada współczesnym trendom wzorniczym, ale także przekonuje swą funkcjonalnością. Pojemna komora i praktyczne umiejscowienie otworów na baterie zapewniają komfort użytkowania. Gładkie wnętrze zlewu utrudnia gromadzenie się w nim osadów i zabrudzeń. Ponadto ociekacz łagodnie opada w kierunku komory, tworząc obszerną powierzchnię, z której woda może bardzo szybko odpłynąć.

REKLAMA


{jumi [plugins/content/jumi/design.html]}

zlewozmywak ceramiczny Timeline
zlewozmywak ceramiczny Timeline

Źródło: tekst i zdjęcia: Villeroy & Boch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *