Nowe, niższe ceny kurtyn powietrznych firmy Flowair!

FLOWAIR stale monitoruje sytuację oraz trendy panujące na rynku. Nieustannie prognozuje też przyszłe kierunki rozwoju parametrów technicznych i użytkowych dostępnych na rynku urządzeń.

Nowe, niższe ceny kurtyn powietrznych firmy Flowair!

W wyniku ostatniej analizy firma zoptymalizowała budowę kurtyn powietrznych ELiS, tak aby jeszcze lepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb klientów. Wprowadzono zmiany w zakresie współczynników mocy jednostek, co w konsekwencji umożliwiło obniżenie cen nawet do 700 zł dla danego modelu.

Dodatkowo FLOWAIR wprowadziło udogodnienia w postaci nowych akcesoriów dla typoszeregu ELiS.

REKLAMA


Firma włączyła do oferty nowe wsporniki MPK umożliwiające zamontowanie urządzenia w pozycji pionowej. Jest to rozwiązanie przeznaczone do obiektów, w których montaż standardowy w pozycji poziomej jest niemożliwy.

FLOWAIR wprowadziło ponadto przewód z „szybkozłączką” RJ, dla przypadków, w których istnieje konieczność zabezpieczenia jednego otworu drzwiowego przez dwie lub więcej kurtyn. Umożliwia on obniżenie kosztów instalacji, ograniczenie ilości sterowników oraz znaczne skrócenie czasu montażu.

Prosta i lekka konstrukcja urządzeń ELiS nadaje się idealnie do pomieszczeń, w których kurtyna ma być niezauważalna, przy zachowaniu swojej funkcjonalności. Przeznaczone do montażu w budynkach, w których drzwi są często otwieranie z powodu dużego ruchu tj., biurach, marketach, centrach handlowych itp.

www.flowair.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *