Nowe promienniki Comfort Sun szklane lub metalowe

Niskotemperaturowe promienniki szklane przewidziane są do stosowania w biurach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej itp. Firma Luxbud proponuje je teraz w dwóch wariantach.

  • z tafli szklanej dostępnej w kolorach białym, czarnym (o grubości 4 mm) i lustro (o grubości 6 mm), która zamocowana jest w ramie aluminiowej w kolorze matowego srebra.
  • „

  • metalowe, pokryte specjalną farbą proszkową – KOMAXIT – odporną na oddziaływanie substancji chemicznych i czynników korozyjnych (wysokie IP). Powierzchnia pokryta komaxitem jest dodatkowo idealnie gładka, dzięki czemu można ją lepiej czyścić. Właśnie z tego względu promienniki te polecamy np. do szpitali.

Tylna cześć promiennika wykonana jest w formie obudowy ze stali ocynkowanej wypełnionej warstwą izolacji cieplnej z wełny bazaltowej zapobiegającej stratom ciepła na spodzie panelu. Element grzejny stanowi specjalna folia o odporności temperaturowej do 150°C. Zabudowany bezpiecznik termiczny oraz możliwość montażu w pozycji poziomej i pionowej sprawiają, że urządzenie jest wszechstronne i może być zastosowane w szeregu aplikacji zgodnie z wymaganiami użytkownika. Montaż i demontaż promienników jest łatwy i prosty. Są energooszczędne i łatwe w utrzymaniu czystości, a ponadto wyjątkowo estetyczne. www.luxbud.com.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *