Nowoczesne Centrum Szkoleniowe firmy Viega w Warszawie

16 marca odbyło się uroczyste otwarcie nowego Centrum Szkoleniowego Viega w Warszawie. Znajduje się ono w nowoczesnym biurowcu Mokotów Plaza przy ul. Postępu 6.

Wstęgę przecięli: Jacek Lange, Dyrektor Viega Sp. z o.o. oraz Karl-Heinz Maier Członek Zarządu i szef Działu Eksportu firmy Viega. Wstęgę przecięli: Jacek Lange, Dyrektor Viega Sp. z o.o. oraz Karl-Heinz Maier Członek Zarządu i szef Działu Eksportu firmy Viega.

Obiekt został podzielony na dwie części. W pierwszej znajduje się kompletna ekspozycja produktów firmy dostępnych na polskim rynku. Na specjalnych ściankach zaprezentowano fragmenty instalacji wykonanych w systemach zaprasowywanych Profipress, Sanpress, Prestabo czy PexFit Pro. Przy wydzielonym stanowisku monterskim uczestnicy szkoleń mogą sami sprawdzić, jak wykonuje się połączenia w technice zaprasowywania. Wśród wyeksponowanych produktów są również elementy wyposażenia łazienek: zestawy podtynkowe, płytki uruchamiające, odpływy prysznicowe, syfony itd. W drugiej części Centrum znajduje się komfortowa sala szkoleniowa przystosowana do prezentacji multimedialnych.
W Centrum przy ul. Postępu rozpoczęto już regularne szkolenia dla instalatorów, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, architektów, projektantów, inspektorów nadzoru budowlanego. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Przykładowe tematy szkoleń to: systemy zaprasowywane, montaż systemów podtynkowych, zastosowanie wpustów podłogowych i odwodnień, wpływ jakości wody na wybór materiałów w instalacjach.
Osoby zainteresowane szkoleniami w Centrum w Warszawie mogą kontaktować się z panem Jackiem Lendzionem: tel. 723 636 778, mail jacek.lendzion@viega.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *