Shell Gas Team – „Mocna Drużyna” nie zwalnia tempa!

Wyścig wciąż trwa, a najmocniejszym koniem w tej gonitwie jest Shell Gas Team. „Mocna Drużyna” projektantów i wykonawców instalacji zbiornikowych pod czerwono-żółto-niebieskimi barwami pojawiła się już na mecie. I edycja tego wyjątkowego Programu Partnerskiego zakończyła się sukcesem. Wydawało się już, że takiego lidera nie da się dogonić, lecz nagle pojawił się za nami godny konkurent. Tym konkurentem jest druga edycja naszego programu. Wobec braku innych którzy chcieliby się z nami zmierzyć, będziemy rywalizować dalej sami ze sobą! Będziemy lepsi, szybsi i jeszcze bardziej profesjonalni!

Shell Gas Team - Mocna Drużyna

Podsumowanie I edycji Programu Shell Gas Team

I edycja Programu została oficjalnie zakończona 31 grudnia 2009 roku. Jej formalne rozliczenie miało miejsce 15 marca 2010 roku. Najlepsi instalatorzy zostali nagrodzeni. Wszystkim uczestnikom pragniemy szczerze pogratulować i podziękować za udział. A zadanie, jakie mieli przed sobą członkowie „Mocnej drużyny” było bardzo łatwe. Wystarczyło polecić klientowi instalację zbiornikową Shell Gas, wypełnić kupon i przesłać go do Biura Obsługi Promocji Programu. Im więcej było poleceń, tym większą szansę mieli uczestnicy na zdobycie głównej nagrody.
Zwycięzcą I edycji i laureatem nagrody głównej, wyjazdu na Grand Prix Węgier na torze Hungaroring został Pan Konrad Bednarski z Łęcznej (woj. lubelskie). Gratulujemy! Zwycięstwo było dla Pana Konrada lekkim zaskoczeniem. Nie spodziewał się, że wykonując swoją codzienną pracę instalatora, może również wygrać. Po prostu polecał Klientów, instalował zbiorniki i efekty przyszły same. O swoich odczuciach względem „Mocnej Drużyny” i jak to jest zobaczyć wyścigi Formuły 1 na żywo porozmawiamy z Panem Konradem, po jego powrocie. Pełny wywiad ze zwycięzcą na stronie www.shellgas-team.pl!

Shell Gas Team – Mocna Drużyna – Runda II

Od początku stycznia do końca grudnia 2010 roku, trwa II edycja Programu Shell Gas Team.
Ale to już nie ten sam Program, wiele się pozmieniało. Regulamin nowej edycji jest bardziej precyzyjny i przyjazny dla instalatorów. Tu podziękowania należą się również dla samym uczestników Programu. To ich cenne wskazówki pomogły nam dostosować Program do potrzeb projektantów i wykonawców instalacji gazowych. Dla członków „Mocnej Drużyny” przygotowane zostały również nowe atrakcje.
Aby mięć do nich dostęp wystarczy się zarejestrować do Programu. „Mocna drużyna” rośnie w siłę. Do Programu pilnie poszukiwany jest każdy Dobry Instalator.

REKLAMA


Dołącz do nas, bo warto!

Każdy może się sprawdzić i dołączyć do „Mocnej Drużyny”. Warto to zrobić jak najszybciej, bo wyścig wciąż trwa. Każdy zainteresowany może wejść na stronę serwisu www.shellgas-team.pl i dokonać rejestracji. Zamieszczone są tam szczegółowe zasady Programu i szeroki opis korzyści z niego wynikających.

W sprawach związanych z Programem można zwracać się do Biura Obsługi Programu Shell Gas Team.
Kontakt: tel. (0-22) 371-53-19,
e-mail:
team@shellgas-team.pl.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *