Nowość na rynku – dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea

  Nowe nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea to skuteczna dystrybucja powietrza i nowoczesne wzornictwo. Dzięki eleganckiej estetyce i wysokiej jakości wykonania można je stylowo wkomponować w każde wnętrze.

  Nowość na rynku – dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea

  Wentylacja wpływa korzystnie na dobre samopoczucie mieszkańców i zwiększa wartość nieruchomości. Nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea są przeznaczone do stref powietrza nawiewanego lub wywiewanego komfortowych systemów wentylacyjnych i zapewniają skuteczną dystrybucję powietrza w pomieszczeniach. Dzięki cichemu doprowadzaniu świeżego powietrza i zredukowanym stratom ciśnienia gwarantuje optymalną wentylację, a tym samym maksymalny komfort.

  Wyjątkowe wzornictwo

  Nowość na rynku – dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea
  Fot 1. Nawiewnik szczelinowy Zehnder ComfoGrid Linea stal nierdzewna

  Zehnder ComfoGrid Linea spełnia wysokie wymagania projektowe. Wyjątkowy wygląd pozwoli wzbogacić wnętrze o nietypowe akcenty, a jednocześnie, dzięki prostej stylistyce, może dyskretnie wtopić się w pomieszczenie. Czarne i białe szkło lub stal nierdzewna to trzy wysokiej jakości powierzchnie do wyboru, wzorowane na grzejnikach dekoracyjnych Zehnder Zenia i Zehnder Deseo Verso. Specjalna konstrukcja pozwala na dyskretny montaż w suficie lub ścianie i sprawia, że nawietrznik jest praktycznie niewidoczny, tworząc jeden, harmonijny front.

  Bezpieczny montaż i efektywne użytkowanie

  Nowość na rynku – dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea
  Fot 2. Nawiewnik szczelinowy Zehnder ComfoGrid Linea czarny

  Szybki montaż gwarantuje sprawdzona metoda z użyciem rygli mocujących, a bezpieczeństwo – dodatkowe mocowanie nawiewników za pomocą nylonowej linki zabezpieczającej przed upadkiem np. podczas wymiany filtra. Niewielka jest wysokość montażowa – wynosi nawet do 6 mm.

  Zehnder ComfoGrid Linea, przeznaczone do montażu sufitowego i naściennego, można połączyć ze skrzynkami rozprężnymi CSB-P firmy Zehnder, stanowiącymi element łączący system dystrybucji powietrza z nawiewnikami szczelinowymi. Nawiewniki te są dostępne z odpowiednimi skrzynkami CSB-P o dwóch szerokościach 400 i 600 mm, co gwarantuje elastyczny montaż w każdej sytuacji instalacyjnej. Z uwagi na większy przepływ powietrza, wynoszący do 90 m3/h, nawiewniki szczelinowe pozwalają na wiele rożnych zastosowań. Możliwe jest uniwersalne łączenie z kanałami okrągłymi Zehnder o dowolnych średnicach.

  Nowość na rynku – dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea

  Zoptymalizowana pod względem montażu skrzynka rozprężna jest bardzo łatwa w czyszczeniu dzięki obudowie z tworzywa sztucznego, a specjalne osłony ochronne zapobiegają wnikaniu zanieczyszczeń na etapie budowy. Zalecane są opcjonalne filtry, które zapobiegają wnikaniu pyłu do systemu dystrybucji powietrza w trybie powietrza wywiewanego

  Dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea to perfekcyjne połączenie wzornictwa i technologii.

  www.zehnder.pl

  Poprzedni artykułPremia dla instalatora za zamontowany system małej infrastruktury KESSEL
  Następny artykułJak wybrać natynkowe gniazda elektryczne?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here