Premia dla instalatora za zamontowany system małej infrastruktury KESSEL

Ruszyła kolejna edycja specjalnej akcji premiowej firmy KESSEL dla instalatorów. Dotyczy ona urządzeń kompaktowych, a więc wielkością dopasowanych głównie do potrzeb domów, niewielkich firm, czy punktów usługowych. Promocja potrwa aż do 30 września 2021 roku.

Premia dla instalatora za zamontowany system małej infrastruktury KESSEL

W prosty sposób instalator może uzyskać dodatkowe środki pieniężne. Wystarczy zakupić produkt objęty promocją, zamontować go i udokumentować to zdarzenie. Zgłoszenie do promocji jest możliwe poprzez stronę www.kessel.pl/promocja Po spełnieniu wszystkich warunków, następuje wypłata premii. Premia pieniężna jest gwarantowana w wysokości określonej w regulaminie – nawet do kwoty 500 zł za jedno urządzenie!

Lista produktów, określona szczegółowo w regulaminie, zawiera m.in. małe przepompownie do instalacji podposadzkowej (oraz wolnostojące), separatory tłuszczu EasyClean free Basic Standard, zawory przeciwzalewowe z pompą Pumpfix F i wiele innych produktów.

REKLAMA

Naprawdę każdy instalator może skorzystać aż do 30 września 2021 roku. Produkty dostępne są również w ramach sprzedaży online w sieci hurtowni instalacyjnych.

Więcej informacji: www.kessel.pl/promocja

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *