Nowy sterownik do nagrzewnic HMI VR od VTS EUROHET – komfort w zasięgu ręki

  VTS Euroheat zmienia całkowicie wymiar komfortu sterowania. Wszystko za sprawą nowego, inteligentnego STEROWNIKA HMI VR z funkcją BMS. Teraz pełna kontrola i wygoda są w zasięgu ręki! Dzięki niemu możesz za jednym razem dowolnie ustawić pracę nawet 8-miu urządzeń VOLCANO VR1 / VR2 i nawet 24 Volcano mini na cały tydzień.

  nowy sterownik do nagrzewnic komfort w zasiegu reki - Nowy sterownik do nagrzewnic HMI VR od VTS EUROHET – komfort w zasięgu ręki

  Od 1 czerwca w ofercie VTS Euroheat dostępna będzie nowa automatyka za pomocą której zapewnienie i utrzymanie komfortu ciepłego w obiekcie stanie się intuicyjnie proste. STEROWNIK HMI VR o sygnale 0-10V, czujnik pomieszczeniowy NTC oraz regulator prędkości ARWE3.0 (0-10V) tworzą zestaw pozwalający na utrzymanie pełnej kontroli warunków cieplnych w pomieszczeniu.

  STEROWNIK HMI VR to serce systemu sterujące wydatkiem wentylatora za pomocą sygnału 0-10V w trybie automatycznym lub/i manualnym (z uwzględnieniem kubatury pomieszczenia). Pozwala on na ustawienie dwóch okresów grzania na dobę lub pracy ciągłej w funkcji grzania lub chłodzenia. Regulator prędkości obrotowej ARWE3.0 (0-10V) jest elementem wykonawczym sygnału ze sterownika HMI VR zapewniając pięciostopniową modulację pracy urządzeń. Kolejnym elementem nowej automatyki jest zewnętrzny czujnik pomiaru temperatury NTC, dzięki któremu mamy możliwość pomiaru temperatury w pomieszczeniu z możliwością zamontowania sterownika w innym miejscu.

  Automatyczny dobór prędkości obrotowej wentylatora w funkcji temperatury, możliwość programowania kalendarza w układzie „5+1+1”, integracja z ośmioma regulatorami ARWE3.0 (do 8-miu Volcano VR1/VR2, do 24-ech Volcano mini), gwarancja optymalnego grzania lub chłodzenia, czy funkcja przeciwzamrożeniowa– to tylko niektóre z zalet nowej automatyki VTS Euroheat.

  nowy sterownik do nagrzewnic komfort w zasiegu reki 1 - Nowy sterownik do nagrzewnic HMI VR od VTS EUROHET – komfort w zasięgu ręki

  red.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here