Nowy wariant ogrzewania REGULUS-system INSIDE

System wewnątrz ściennych grzejników centralnego ogrzewania – REGULUS-system INSIDE stanowi całkowicie nowatorską propozycję dla rynku techniki grzewczej.

Nowy wariant ogrzewania REGULUS-system INSIDE

Paliwo

Gdy brakuje miejsca na grzejnik umieszczony na ścianie i nie ma możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego kanałowego, proponujemy umieścić grzejnik wewnątrz ściany, w płytkiej wnęce i ukryć go za estetyczną żaluzją. Rozwiązanie proste, eleganckie, dyskretne, funkcjonalne.
Można je zastosować wszędzie w każdym miejscu, w miejsce projektowanych grzejników naściennych. Są miejsca, w których montaż grzejnika wewnątrz ściany jest szczególnie uzasadniony, jak poddasza i mieszczące się na nich ściany kolankowe, okolice podokienne ścian szczytowych, filary, krótkie ścianki, wiatrołapy, garderoby i korytarze.
Możliwe jest wykonanie zarówno grzejników niskich i długich, jak i wąskich i wysokich, a także połaciowych. Możliwe jest umieszczenie grzejnika wewnątrz ściany w wąskich ściankach działowych z funkcją jednoczesnego ogrzewania obu sąsiadujących ze sobą pomieszczeń. Maskownice wnęki będą wówczas zainstalowane po obu stronach ściany.

www.regulus.com.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *