Nowy wariant ogrzewania REGULUS-system INSIDE

System wewnątrz ściennych grzejników centralnego ogrzewania – REGULUS-system INSIDE stanowi całkowicie nowatorską propozycję dla rynku techniki grzewczej.

nowy wariant ogrzewania regulus system inside - Nowy wariant ogrzewania REGULUS-system INSIDE

Paliwo

Gdy brakuje miejsca na grzejnik umieszczony na ścianie i nie ma możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego kanałowego, proponujemy umieścić grzejnik wewnątrz ściany, w płytkiej wnęce i ukryć go za estetyczną żaluzją. Rozwiązanie proste, eleganckie, dyskretne, funkcjonalne.
Można je zastosować wszędzie w każdym miejscu, w miejsce projektowanych grzejników naściennych. Są miejsca, w których montaż grzejnika wewnątrz ściany jest szczególnie uzasadniony, jak poddasza i mieszczące się na nich ściany kolankowe, okolice podokienne ścian szczytowych, filary, krótkie ścianki, wiatrołapy, garderoby i korytarze.
Możliwe jest wykonanie zarówno grzejników niskich i długich, jak i wąskich i wysokich, a także połaciowych. Możliwe jest umieszczenie grzejnika wewnątrz ściany w wąskich ściankach działowych z funkcją jednoczesnego ogrzewania obu sąsiadujących ze sobą pomieszczeń. Maskownice wnęki będą wówczas zainstalowane po obu stronach ściany.

www.regulus.com.pl

reklama

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEkologiczne kotły na biomasę
Następny artykułNowe zawory zwrotne antyskażeniowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here