Odkurzacz na balkonie

QB to nowa jednostka systemu centralnego odkurzania. Jej podstawową zaletą i różnicą w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu jest możliwość zabudowania jej w ścianie. Dzięki temu nie zajmuje cennego miejsca, sprzyjając rozpowszechnianiu się systemów centralnego odkurzania nie tylko w domach jednorodzinnych ale też w mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych. Metalowa hermetyczna i dźwiękoszczelna szafka pozwala na jej montaż również na zewnątrz np. na balkonie.

Odkurzacz na balkonie

Pomimo niewielkich wymiarów (23 cm głębokość, 52 cm szerokość i 85 cm wysokość) jest w pełni sprawną centralą ssącą dla obiektów o powierzchni do 200 m² i 8 gniazd ssących. Może być połączona z normalną instalacją systemu centralnego odkurzania wykonaną na bazie rurociągów o średnicy 50 mm z rozprowadzonymi przewodami sterującymi. Cykloniczny system filtracji z dodatkowym zmywalnym wkładem poliestrowym, zapewnia stałą moc ssącą niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego. Dodatkowo jednostka może być wyposażona w panel kontrolny CMT800 z dynamicznym wyświetlaczem.
Przeznaczony on jest do zamontowania w miejscu oddalonym od tego w którym zainstalowana jest centrala np. na ścianie w kuchni czy przedpokoju. Pozwala na kontrolę działania systemu, poziomu zabrudzenia filtra czy stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego.

www.borysowski.net

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *