OXeN urządzenie do wentylacji bezkanałowej z odzyskiem ciepła – rozwiązanie warte nagród

  OXeN urządzenie do wentylacji bezkanałowej z odzyskiem ciepła - rozwiązanie warte nagród

  W skład jury wchodzili cenieni, światowi eksperci, którzy od zgłoszonych projektów oczekiwali najwyższego poziomu jakości, innowacyjności i kreatywności. Praca włożona w projekty urządzeń została doceniona w wielu prestiżowych, międzynarodowych konkursach.

  Temat wzornictwa przemysłowego jest bardzo bliski autorom produktów FLOWAIR – to właśnie wzornictwo pozwala przemyśleć od początku potrzeby jakie stoją za produktem, jego konstrukcję, materiały i sposób użytkowania i co za tym idzie, pozwala wprowadzać innowacje. FLOWAIR nie koncentruje się jedynie na estetyce produkowanych urządzeń, ale przede wszystkim na korzyściach, które ma nieść ze sobą produkt, na ergonomii i funkcjonalności rozwiązań, oraz na technologii, która będzie dopasowana do potrzeb użytkowników.

  OXeN urządzenie do wentylacji bezkanałowej z odzyskiem ciepła - rozwiązanie warte nagród

  Współpraca FLOWAIR z projektantami wzornictwa przemysłowego zaowocowała:
  – powstaniem pierwszej na rynku nagrzewnicy z tworzywa sztucznego,
  – pierwszej kurtyno-nagrzewnicy, urządzenia łączącego dwie funkcje (kurtyny i nagrzewnicy) w ciekawej, eliptycznej obudowie.

  OXeN urządzenie do wentylacji bezkanałowej z odzyskiem ciepła - rozwiązanie warte nagród

  W zeszłym roku firma wprowadziła urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek wentylacyjny – jednostkę odzysku ciepła OXeN. Urządzenie to jest połączeniem innowacyjnej technologii z ciekawym wzornictwem. Kompaktowa, niezależna, bezkanałowa jednostka, której niepowtarzalny charakter nadaje obudowa wykonana z lekkiego materiału EPP o wysokiej wytrzymałości oraz doskonałej izolacji akustycznej i termicznej.

  Źródło: Flowair

  Poprzedni artykułBateria Cassino VerdeLine Plus wyróżniona znakiem must have 2014
  Następny artykułPompy ciepła marki Junkers współpracują z instalacją fotowoltaiczną

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj