Piąty obszar zastosowań w ofercie produktów Taconova: nowy segment pomp o nowoczesnym designie i wysokiej efektywności

  Przemyślane rozszerzenie asortymentu Taconova.

  Szczegółowe informacje na temat wysokowydajnych pomp obiegowych można znaleźć w nowej, kompaktowej broszurze.

  Komfort i wysokowydajne rozwiązania, zapewniające klientom oszczędność czasu i pieniędzy – z taką myślą Taconova Group rozwija swoją ofertę produktów i usług serwisowych. Ekspert w zakresie inteligentnej techniki budynków poszerzył niedawno zakres swoich kompetencyjny o nowy segment wysokowydajnych pomp. Idzie to w parze z kompleksową zmianą wizerunku handlowego, czego przykładem są nowe nazwy produktów, atrakcyjne opakowania, nowoczesna strona internetowa, nowe broszury informacyjne z odświeżoną szatą graficzną, a także przyciągająca uwagę kampania marketingowa.

  Nowe cenniki na rok 2019 są dostępne we wszystkich językach i będą obowiązywały od kwietnia.

  Dzięki fuzji z Taco Family of Companies w listopadzie 2017 r. Taconova ma obecnie w swojej ofercie również wysokowydajne pompy, które zdążyły już potwierdzić swoją pozycję na rynku. W ten sposób technika pomp uzupełniła asortyment firmy jako dodatkowy obszar kompetencyjny. „Z czterech obszarów zrobiło się teraz pięć“, tłumaczy Ralph Seewald, prezes Taconova. „Technika pomp rozszerza istniejące obszary, czyli równoważenie hydrauliczne, ogrzewanie powierzchniowe, technikę systemową i armaturę. Stanowiło to dla nas dodatkowy bodziec do dalszego rozwoju wizerunku rynkowego, zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i w Internecie.”

  Nowe nazwy produktów i materiały handlowe

  Istniejący już asortyment pomp Taco oferowany jest teraz pod nową nazwą i w atrakcyjnym opakowaniu. Nowe modele pomp charakteryzują się dodatkowymi zaletami dzięki innowacyjnym funkcjom i zastosowanym w nich ciekawym rozwiązaniom. Kampania reklamowa towarzysząca wprowadzeniu produktów na rynek wspiera odświeżony wizerunek marki Taconova. Szczegółowe informacje o zaletach wysokowydajnych pomp obiegowych można znaleźć w specjalnej, kompaktowej broszurze. Nowy katalog na 2019 rok zawiera oprócz wszystkich dotychczasowych kategorii produktowych, również cały asortyment pomp. Zaktualizowane cenniki będą obowiązywały od kwietnia.

  Dotychczasowa oferta pomp jest teraz dostępna pod nową nazwą i w atrakcyjnych opakowaniach

  Nowa strona internetowa z naciskiem na serwis

  „Ponadto pracujemy intensywnie nad naszą nową stroną internetową“, dodaje Ralph Seewald. Przy jej pomocy firma Taconova zamierza w dwójnasób podwyższyć poziom serwisu, kierując odwiedzających do pożądanych informacji przy możliwie jak najmniejszej liczbie kliknięć. Nowoczesna, estetyczna grafika zapewnia przyjemne korzystanie ze strony, a praktyczne funkcje umożliwiają prostą obsługę. Nasze hasło Comfort Solutions nie powinno być w końcu pustą obietnicą“, podkreśla Seewald. „Jesteśmy ciągle aktywni i cieszymy się na pomyślny rok 2019.“

  Poprzedni artykułAutomatyka przemysłowa – wszystko, co warto o niej wiedzieć
  Następny artykułUdany występ firmy Fronius Solar Energy na targach Intersolar 2019

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here