Piecyk PL-300 TOWER DUO 10 kW

Piecyk typu PL-300 TOWER DUO zapewnia nie tylko odpowiednie i bezpośrednie nagrzanie otoczenia, wprowadzając w Państwa mieszkanie przytulną atmosferę, ale jednocześnie – poprzez podłączenie do płaszcza wodnego – grzanie instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Dzięki swoim praktycznym walorom, łatwej obsłudze i nowoczesnej obudowie staje się odpowiednią alternatywą w wyborze rozwiązania grzewczego w każdym nowoczesnym domu.

Piecyk PL-300 TOWER DUO 10 kW

Wraz z urządzeniem grzewczym klient otrzymuje, dedykowany tylko do tego urzą dzenia, nowoczesny sterownik RT-08 DUO. Sterownik posiada dwie przepustnice powietrza o średnicy 100 mm. To unikatowe i wyjątkowe rozwiązanie pozwala na automatyczne sterowanie procesem spalania zarówno podczas fazy rozpalania czy ciągłej pracy, jak i wygaszania. Niezależne od siebie i automatyczne sterowanie powietrza pierwotnego i wtórnego w pełni optymalizuje proces spalania. Obecnie ma to decydujące znaczenie w podłączeniu każdego urządzenia na paliwo stałe do różnego rodzaju i typu instalacji centralnego ogrzewania. Standardowo piecyk wyposażony jest w chłodnicę płaszcza wodnego, a zamknięta komorę spalania, wyłożona płytą szamotową, zabezpieczona jest podwójną żaroodporną szybą.

Piecyk typu PL-300 TOWER DUO doskonale sprawdzać się będzie w czasie nagłych zmian temperatur, kiedy priorytetem jest szybkie uruchomienie i zakończenie procesu spalania.

REKLAMA


Podstawowe dane techniczne

  • nominalna moc cieplna: 10 kW
  • nominalna moc cieplna obiegu wodnego: 8 kW
  • nominalna moc cieplna do otoczenia: 2 kW
  • maksymalne ciśnienie robocze: 2 bary
  • sprawność: 75 %
  • średnica odprowadzenia spalin: 150 mm
  • średnica doprowadzenia powietrza: 100 mm

www.lechma.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *