Pompa SMART – teraz w klasie energetycznej A

Superoszczędna, bezdławnicowa pompa Wilo-Smart pracuje w szerokim zakresie temperatur od +2ºC do 95ºC, dzięki czemu może być nie tylko stosowana w instalacjach grzewczych i ogrzewania podłogowego, lecz również w instalacjach klimatyzacyjnych.

Pompa SMART – teraz w klasie energetycznej A

A co najważniejsze, dzięki inteligentnemu układowi regulacji prędkości obrotowej, urządzenie automatycznie dostosowuje swą moc tłoczenia na wstępnie ustawionym kanale regulacji. To zapewnia istotne oszczędności energii elektrycznej, potwierdzone klasą energetyczną A.

Ponadto, pompa Wilo-Smart oferuje znacznie wyższy komfort i wygodę niż inne standardowe pompy, ponieważ całkowicie eliminuje hałas związany z przepływem w rurociągu oraz na zaworach termostatycznych instalacji grzewczej. Elektroniczny układ sterowania oraz specjalnie skonstruowany, nowoczesny silnik i technologia hydrauliczna umożliwiają osiągnięcie istotnych dla użytkownika oszczędności energii. Minimalny pobór mocy P1 na poziomie do 15 W dla pompy Smart A 25/4 i do 28 W dla pompy Smart A 25/6 pozwala zaoszczędzić w stosunku do pomp nieregulowanych do 55–60% energii.

REKLAMA


www.wilo.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *