Pompy obiegowe MAGI 2 – najwyższa jakość oraz 3 lata bezwzględnej gwarancji z ubezpieczeniem producenta: w przypadku awarii wymiana na nową pompę

Doświadczenie połączone z innowacyjnym designem oraz  nowoczesną technologią wykonania wału: CERAMIC PRO PLUS pozwoliły osiągnąć produkt najwyższej jakości. Za Ideą udoskonalenia pompy MAGI, która cieszyła się zainteresowaniem Instalatorów stało przeświadczenie o potrzebie dostarczenia produktu w pełni bezawaryjnego, bezobsługowego oraz nie przeszacowanego. W pompie została zwiększona odporność na wilgoć względem poprzedniego modelu dzięki czemu został wyeliminowany sporadyczny problem kondensacji pary.

Pompy obiegowe IBO Pompy

Nowa seria bezawaryjnych energooszczędnych pomp obiegowych pomp MAGI 2 wytwarzane w automatycznym procesie produkcji gwarantującym powtarzalną jakość produktu.

IBO PROFESSIONAL – pompa MAGI
IBO PROFESSIONAL – pompa MAGI 2

MAGI 2 free maintenace – nasza gwarancja – Twój spokój

Na trwałość i poprawne działanie instalacji wpływa każdy z jej elementów, dlatego ważne jest, żeby wybierać produkty jakościowe. Jeszcze lepiej, jeśli ich cena nie jest zawyżona. Tak jest z pompami obiegowymi oferowanymi przez producenta pomp – IBO POMPY. W ponad 20 letniej historii tworząc Polską markę IBO od początku staraliśmy się wprowadzać rozwiązania wysokie jakościowo. Będąc jedną z niewielu firm wprowadzających innowacyjne produkty uczuliśmy się ich od podstaw, doświadczenie to przyczyniło się jedynie do kolejnych innowacji i zmian na lepsze. Dążymy do tego aby nasze produkty były najlepsze, dlatego cały czas ulepszamy dotychczasowe rozwiązania a nasze urządzenie w ciągu ostatnich lat zyskują na jakości i zaufaniu klientów. Wystarczy zapytać o serie produktów MAGI. Przez 20 lat nauki, prób i błędów udało się nam stworzyć linię produktów prawie doskonałych – IBO PROFFESIONAL. Gwarantujemy, że produkty spełnią wszelkie oczekiwania. Linia produktów PROFFESIONAL posiada 3 letnią gwarancję a w przypadku reklamacji wymienimy produkt na nowy. Specjalizacja w tej dziedzinie i ciągły rozwój, poparty też międzynarodową współpracą z fabrykami z całego świata sprawia, że pompy oferowane przez Dambat spełniają wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym urządzeniom. Inwestowanie w rozwój, przy znacznie niższych nakładach na marketing sprawia też, że ceny urządzeń nie są zawyżone.

IBO Pompy wspiera polskich instalatorów

Firma Dambat wspierając firmy instalatorskie wprowadziła dla nich specjalną ofertę na pompę z serii magi 2: do każdej zakupionej pompy magi-2 otrzymujesz kartę upominkową o wartości 50 zł, którą można wykorzystać na dowolne zakupy korzystając z pełnej oferty produktów i usług na stacjach paliw Orlen i Bliska.

IBO Pompy wspiera polskich instalatorów

Bez ryzyka! 3 lata gwarancji z wymianą 1-1

W kwestii gwarancji pytanie czy ważniejsza jest deklaracja producenta 5 letniej gwaranci, a w przypadku awarii jej nie uznanie czy wybór produktu z 3 letnią gwarancją jednak przy awarii bezwzględna wymiana na nową pompę.

Dlaczego warto wybrać pompy IBO PROFESSIONAL?

 • 20 letnim doświadczenie
 • wysoką sprawność i efektywność energetyczna – współczynnik EEI <= 0,20 do EEI <= 0,23,
 • szeroki wybór modeli (np. pompy  elektroniczne o podnoszeniu od 4m do 12 m),
 • wysoka trwałościć (3 lata gwarancji na pompy z serii PROFESSIONAL, wzmocniony wał pompy ceramika „CERAMIC PRO PLUS”),
 • prostota obsługi i wygoda instalacji,
 • bezproblemowa procedura reklamacyjna (produkty są na tyle bezawaryjne, że w przypadku reklamacji, pompa jest wymieniana instalatorowi na nowy egzemplarz),
 • uczciwa, niezawyżoną ceną produktu.
 • Polska Marka
 • Dambat to firma ze 100% polskim kapitałem

Cechy pomp z serii MAGI

Zastosowanie:

 • inteligentne pompy obiegowe wyposażone w przemiennik częstotliwości, przeznaczone do instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz instalacji przemysłowych i cyrkulacyjnych.

Dane techniczne:

 • wydajność: do 10,8 m3/h (180 l/min), wysokość podnoszenia wody: do 12 m;
 • przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych, neutralne chemicznie (maks. zawartość glikolu: 50%),
 • zakres temperatury medium: od 2 do 110°C,
 • ƒmaks. ciśnienie robocze: 1 MPa, moc silnika: od 5 do 185 W,
 • ƒklasa izolacji: H
 • instalacja: z wałem silnika w pozycji poziomej, zasilanie: jednofazowe 1×230 V +6%/–10% ~50 Hz.

Cechy szczególne:

 • wysoki poziom wodoszczelności: IP44,
 • wyświetlacz zużycia energii, wszystkie pompy wyposażone w funkcję AUTOADAPTACJI.

Dla kogo:

 • firmy obsługujące inwestycje,
 • producenci kotłów oraz armatury instalacyjnej,
 • firmy instalacyjne szukające bezproblemowego produktu.

Wszystkie pompy  z serii IBO PROFESSIONAL

BETA 2, NOVA, MAGI 2, MAGI MAX, MAGI-H zostały wyposażone w silnik z magnesami trwałymi. Przy pomocy Regulatora różnicy ciśnień parametry pompy są automatycznie dostosowywane do aktualnych potrzeb instalacji . Możliwość wyboru jednego z 8 trybów pracy wpływa na wygodę zarówno użytkownika jak i instalatora.

Seria MAGI  to energooszczędne pompy obiegowe sterowane elektronicznie, które spełniają wymogi klasy energetycznej A. Współczynnik efektywności energetycznej pomp z tej serii wynosi: EEI <= 0,20, co włącza je do grona jednych z najbardziej energooszczędnych urządzeń.

IBO PROFESSIONAL - przekrój pompy MAGI
IBO PROFESSIONAL – przekrój pompy MAGI

W ramach tej serii oferowana jest także pompa MAGI MAX, o współczynniku efektywności energetycznej wynoszącym EEI <= 0,23, dziewięciu trybach pracy i podnoszeniu do 10 m i do 11m3/h, a także MAGI-H – o 8 trybach pracy, podnoszeniu do 12 m.

IBO PROFESSIONAL – przekrój pompy MAGI-MAX
IBO PROFESSIONAL – przekrój pompy MAGI-MAX

Seria AMG  to energooszczędne pompy obiegowe podobnie jak pompy MAGI o wysokiej sprawności, współczynnik efektywności energetycznej pomp z tej serii wynosi: EEI <= 0,20, co włącza je do grona jednych z najbardziej energooszczędnych urządzeń.

IBO PROFESSIONAL - przekrój pompy MAGI-H
IBO PROFESSIONAL – przekrój pompy MAGI-H

Do tej samej grupy pomp obiegowych należy też seria BETA 2. Będące znacznie usprawnioną wersją pompy BETA, z której się wycofaliśmy. Pompa dalej jest dostępna na runku jako że  inni producenci lub importerzy zaczęli korzystać z tego wzoru. A my dalej swoje – tylko jakościowe produkty.

IBO PROFESSIONAL - przekrój pompy BETA 2
IBO PROFESSIONAL – przekrój pompy BETA 2
Poprzedni artykułMidea na rzecz ochrony środowiska
Następny artykułNarzędzia pneumatyczne w pracy instalatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here