Pomysłowa opaska magnetyczna

  Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadza do sprzedaży zaprojektowany z pomysłem produkt dla majsterkowiczów. Opaska magnetyczna na nadgarstek utrzymuje drobne metalowe przedmioty, takie jak śruby, gwoździe lub niewielkie wiertła, dzięki czemu znajdują się one zawsze „pod ręką”. Dodatkowo rzep, którym obszyta jest opaska, służy do przytrzymywania przedmiotów wykonanych z innych materiałów, np.: plastikowych markerów, długopisów lub kołków rozporowych.

  pomyslowa opaska magnetyczna - Pomysłowa opaska magnetyczna Opaska magnetyczna Stanley

  Opaska magnetyczna Stanley sprawdzi się szczególnie podczas prac prowadzonych na wysokości lub drabinie, gdy nie ma możliwości ustawienia w pobliżu organizera z narzędziami. Ponadto będzie ona bardzo przydatna w sytuacji, gdy przykręcanym lub odrysowywanym elementem nie wolno poruszyć i trzeba go cały czas przytrzymywać jedną ręką. Opaska magnetyczna Stanley zapinana jest na rzep, dzięki czemu jej długość można łatwo regulować, dostosowując do obwodu nadgarstka. Miękkie podbicie opaski zapewnia komfort pracy.

   

   

  pomyslowa opaska magnetyczna 1 - Pomysłowa opaska magnetyczna
   

   

  pomyslowa opaska magnetyczna 2 - Pomysłowa opaska magnetyczna

  Opaska magnetyczna Stanley
  Sugerowana cena detaliczna: 54 PLN

  Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

   
  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułZamarzanie instalacji już nam nie grozi
  Następny artykułNowa oferta KSB – Strefa dla Projektanta

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here