POZNAJ NOWOŚĆ! Klimatyzator BREVA E od marki Beretta – komfort o każdej porze roku

Ciepłe dni nadchodzą, dlatego nie zwlekaj z zakupem klimatyzacji do ostatniej chwili. Jaki klimatyzator wybrać, na co zwrócić uwagę, ile można zaoszczędzić na kupnie i montażu? Klimatyzator BREVA E to nowa propozycja marki Beretta do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, która sprawdzi się latem i zimą. Zaawansowane technologie sprawiają, że jest to urządzenie ekologiczne i ekonomiczne, a zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej zwiększa komfort codziennego użytkowania.

Beretta klimatyzator Breva E
Klimatyzator Beretta Breva E monosplit

Czy klimatyzator jest urządzeniem energooszczędnym?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz na kanale Youtube: Beretta Heating Polska.

Niższe koszty chłodzenia pomieszczeń

Sprężarka inwerterowa, w którą wyposażona jest gama, pozwala na ciągłe dostosowywanie mocy pobieranej przez klimatyzator, zmniejszając lub zwiększając ją w zależności od potrzeb otoczenia, oferując stałą temperaturę i zmniejszone zużycie energii elektrycznej. BREVA E korzysta z gazu chłodniczego R32 o wysokiej wydajności i o niskim wpływie na środowisko, dzięki temu urządzenia osiągają klasę efektywności A++, a koszty chłodzenia lub ogrzewania są niższe.

REKLAMA

Dlaczego warto wybrać propozycję marki Beretta?

Wyróżnikiem serii BREVA E jest bardzo cicha praca, co jest bardzo ważne zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak sypialnie czy gabinety. Ciśnienie akustyczne jednostki wewnętrznej osiąga minimum 18 dB(A), co jest poziomem dźwięku niezauważalnym dla ucha i porównywalnym do ludzkiego oddechu.

Oferowany poziom głośności jednostki zewnętrznej również jest istotną kwestią zwłaszcza gdy chcemy zamontować klimatyzację w bloku. Klimatyzator BREVA E spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Należy pamiętać, że montaż klimatyzacji w mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych należy poprzedzić go odpowiednimi formalnościami (należy uzyskać zgodę od zarządu spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej). Na co jeszcze zwrócić uwagę? Miejsce montażu jednostki zewnętrznej powinno być zacienione.

Klimatyzator BREVA E oferowany jest w 12 wersjach (4 w wersji monosplit i 8 w wersji multisplit), dzięki czemu możemy dopasować model odpowiednio do naszych potrzeb, dla najlepszego komfortu i maksimum efektywności. Seria BREVA E znajdzie zastosowanie w domkach letniskowych, a także mieszkaniach na wynajem jako doraźne źródło ogrzewania. Dzięki wersji multisplit, przy zamontowaniu 1 jednostki zewnętrznej i do 4 jednostek wewnętrznych możesz utrzymać preferowaną temperaturę aż w 4 pomieszczeniach, co sprawia, że BREVA E świetnie sprawdzi się w mieszkaniu, domu oraz małym biurze. Funkcja „Antyzamarzanie” pozwala chronić system przed działaniem mrozu , gdy temperatura otoczenia spada poniżej 10°C, np. w domach na wynajem lub domkach letniskowych. Jest to przydatne zwłaszcza w okresach, gdy nie są aktualnie zamieszkiwane.

Z zamontowanym (opcjonalnie) zestawem Wi-Fi można wygodnie zarządzać temperaturą nawet z dala od domu i biura. Dzięki dedykowanej aplikacji marki Beretta – BeSmart AC Evo2 (do pobrania bezpłatnie dla systemów iOS i Android) można ustawić tryb pracy, programować czas pracy i sprawdzić status urządzenia poprzez smartfon i tablet.

Beretta klimatyzator Breva E
Klimatyzator Beretta Breva E multisplit

Oprócz stabilnej temperatury w pomieszczeniu, BREVA E na bieżąco oczyszcza powietrze w pomieszczeniu dzięki filtrom antybakteryjnym i fotokatalitycznym, które zapewniają świeże i zdrowe powietrze. Za optymalną wilgotność powietrza odpowiada funkcja osuszania – DRY. Urządzenia posiadają również funkcję  „SLEEP”, która reguluje pracę klimatyzatora w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w nocy podczas snu. Aby zoptymalizować komfort podczas snu, funkcja ta zwiększa temperaturę o 1°C po godzinie i o 2°C po dwóch godzinach snu w trybie chłodzenia i obniża ją w trybie ogrzewania. Każda jednostka wewnętrzna BREVA E wyposażona jest w pilot z funkcją „I Feel”, która zapewnia lepsze dostosowanie ustawień do wymagań użytkownika, ponieważ pilot odczytuje temperaturę pomieszczenia. BREVA E pomaga utrzymać czyste i zdrowe środowisko domowe dzięki funkcji STERYLIZACJI 56°C, zabijając wirusy i bakterie poprzez podgrzanie parownika do wysokiej temperatury.

Inwestycja na długie lata

Ze względu na wysoką jakość komponentów użytych do produkcji Beretta oferuje 3-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl lub w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia. Dzięki możliwości rejestracji urządzenia na stronie www.beretta.pl, użytkownicy są automatycznie informowani o planowanych przeglądach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi klimatyzacji przez Autoryzowany Serwis Beretta są dostępne w bazie danych producenta. Sprawdź, ile można zaoszczędzić na zakupie klimatyzacji i jakie dofinansowanie możesz uzyskać.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Klimatyzacja

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze