Programator dobowo-godzinowy marki Beretta

Firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. wprowadziła na rynek nowy bezprzewodowy programator dobowo-godzinowy. Może on współpracować ze wszystkimi kotłami gazowymi marki Beretta. Sterownik ten jest programowalny.

nowy-bezprzewodowy-programator-dobowo-godzinowy-marki-beretta

Użytkownik ma możliwość ustawiania wartości temperatury (w zakresie od 5°C do 30°C z dokładnością 0,1°C) jaką regulator ma utrzymywać w pomieszczeniu w wybranym przedziale czasu. Urządzenie to umożliwia ręczne, czasowe nastawienie temperatury na okres jednej doby z dokładnością do 1 godziny. Znaczy to, że posiada jeden program dobowy, realizowany w ten sam sposób przez wszystkie dni tygodnia. Pomiar temperatury i jej utrzymanie na stałym poziomie odbywa się poprzez włączanie lub wyłączanie systemu grzewczego. Na dużym i czytelnym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym pojawiają się informacje dotyczące: czasu, aktualnej temperatury w pomieszczeniu (w zakresie od 5°C do 40°C) oraz trybu pracy. Natomiast w przypadku niskiego stanu baterii, pojawia się informacja o konieczności ich wymiany (na wyposażeniu sterownika dobowo-godzinowego znajdują się dwie baterie AA).

Urządzenie (poprzez emitowany sygnał radiowy) działa do 20 metrów w budynku, a w otwartej przestrzeni na większe odległości, nawet do 40 metrów. Regulator posiada również funkcję antyzamarzaniową (wspomagającą urządzenie grzewcze), która w przypadku spadku temperatury w pomieszczeniu poniżej 5°C, uruchomi kocioł gazowy.

REKLAMA


Nowe sterowniki (programator dobowo- godzinowy występuje również w wersji przewodowej) dostępne w ofercie Beretty od kwietnia tego roku, można zakupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

www.beretta.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *