Armatura wannowa Multiplex Trio E do montażu na ścianę

Firma Viega rozwija koncepcję elektronicznie sterowanej armatury wprowadzając nowy moduł obsługi przystosowany do montażu ściennego. Mutiplex Trio E zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania – wanna automatycznie napełniana jest do pożądanego poziomu wodą o ustalonej wcześniej temperaturze. Multiplex Trio E zachowuje w pamięci „ulubione ustawienia” trzech różnych użytkowników. Dzięki nowej wersji Multiplex Trio E moduł obsługi może teraz być zainstalowany zarówno na rancie wanny, jak i w dowolnym miejscu na ścianie.

armatura wannowa multiplex trio e nowa wersja do montazu na scianie - Armatura wannowa Multiplex Trio E do montażu na ścianę

Zestaw do montażu modułu obsługi na ścianie składa się z gniazdka, elementu uszczelniającego, kołnierza zakrywającego i materiału mocującego. Gniazdko osadzane jest w ścianie dokładnie tak, jak kontakt elektryczny. Przewód w pustej rurce zapewnia połączenie pomiędzy mieszaczem umieszczonym pod dnem wanny a modułem obsługi. Wyjątkowo prosty sposób instalacji: ukryte gniazdko zestawu Multiplex Trio E osadza się w ścianie tak, jak zwykły kontakt elektryczny. Do podłączenia z mikserem służy kabel umieszczony w pustej rurce.

www.viega.pl

reklama

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowoczesna pompa ciepła Vitocal 160-A WWK/WWKS
Następny artykułProgramator dobowo-godzinowy marki Beretta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here